LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
23°C
 
A A A

Zivis starp diviem krastiem: Lielais Ludzas ezers

Lai izglītotu sabiedrību par zivju resursiem valstī, to pētīšanu, saudzīgu izmantošanu un aizsardzību, savu skanējumu radio ēterā arī 2022. gadā turpina raidījumu cikls “Zivis starp diviem krastiem”, ko atbalsta Valsts zivju fonds. Šis ir otrais 2022.gada sezonas radio raidījums, kur ciemojamies Ludzas novadā. Kopā ar Ludzas novada pašvaldības vides inženieri Aleksandru Narnicki apskatām situāciju Lielajā Ludzas ezerā.
 
Pēc administratīvi teritoriālās reformas Ludzas novads ir kļuvis lielāks un tā administratīvajā teritorijā ir vairāk kā 100 ezeri. Raidījuma tēma –  par pašvaldības pieredzi ūdens resursu uzraudzībā, par Valsts Zivju fonda realizētajiem projektiem un makšķerēšanas sacensību  rīkošanu. Raidījumi izskan “Divu krastu radio” (90,1 fm Daugavpils; 96,9 fm Jēkabpils) un radio “EF-EI” (91,4 fm Rēzekne) programmās, ceturtdienās plkst. 18.30, sestdienās plkst. 14.00 un svētdienās plkst. 16:00.
 

Lai nodrošinātu brīvu pieeju raidījumiem jebkuram interesentam neierobežotā laika posmā, ir paredzēts tos arhivēt un izvietot interneta platformā – ziņu portālos www.rezekneszinas.lv, www.daugavpilszinas.lv un www.zinasjekabpils.lv sadaļā “Radio raidījumi”. Sazināties ar raidījuma veidotājiem var telefoniski +371 26550079, vai rakstot e-pastu uz: [email protected].

Informācijas avots: ziņu protāls Rēzeknes ziņas

coloring.cool