LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas. Ļaundari bojā interneta un televīzijas vadus Ludzā

10.februārī konstatēts, ka Ludzā, Blaumaņa ielā no kāda daudzdzīvokļu mājas pagraba izdarīta elektroinstrumentu zādzība. Garnadžu guvums: triecienrotācijas urbjmašīna “Rebir “, elektriskā slīpmašīna ” Rebir LS MS -115″, elektriskais figūrzāģis F26- 100EL, perforators Bosch. Materiālais zaudējums – Ls 176. Iekļūšana notika, uzlaužot piekaramo slēdzeni. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.p.3.d. – par zādzību, iekļūstot telpā. Noskaidrots, ka zādzība notika laika posmā no šī gada 10.janvāra līdz notikušā konstatēšanas brīdim.

***

12.februārī kriminālpolicijas darbinieki, sadarbībā ar VRS Kriminālizmeklēšanas dienestu un Aviācijas pārvaldi, Kārsavas nov. Malnavas pag. netālu no RKP ” Grebņeva ” konstatēja 3 akcizēto preču pārvadāšanas noteikumu pārkāpšanas gadījumus:

1973.gadā dzimušais vīrietis automašīnā Pontiac Trans Sport pārvadāja 1130 paciņas cigarešu ( 22 600 cigaretes ) ar Krievijas akcīzes marķējumu, 1984.gadā dzimušais vīrietis automašīnā Audi A4 Avant pārvadāja 251 paciņu cigarešu ( 5020 cigaretes ) un 1979.gadā dzimušais vīrietis automašīnā Audi A6 – 2460 paciņas cigarešu ( 49200 cigaretes ). Kopā izņemta 3841 paciņa cigarešu ( 76820 cigaretes ). Visas personas, kas nelikumīgi pārvadāja cigaretes, ir Rēzeknes novada iedzīvotāji. Visos gadījumos uzsāktas administratīvās lietvedības.

***

Naktī uz 14.februāri ap plkst. 01:20 Ludzā, Latgales ielā nodega automašīna Audi 100. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls – vadu īssavienojums.

***

14.februārī ap plkst. 18:00 Kārsavas nov. Malnavas pag. Grebņevā starp 2 kravas automašīnu vadītājiem izcēlās konflikts. Viens no vadītājiem, 1957.gadā dzimušais vīrietis, konflikta laikā ar beisbola nūju iesita otrajam vadītājam. Rezultātā 1965.gadā dzimušajam vīrietim tika salauzta roka. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XIII nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Notiek tālāka izmeklēšana.

coloring.cool