LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

7.aprīlī dienas laikā Ludzā, Liepājas ielā kāds vīrietis, pēc kopīgas alkohola lietošanas ar kādu paziņu, konstatēja, ka pēc viesa aiziešanās viņam pazuda mobilais telefons Nokia X3. Materiālais zaudējums – Ls 99.

***
Pirms divām nedēļām kāds ludzānietis konstatēja, ka viņam nozagts motorzāģis “Johnsored”. Turpinot izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, 8.aprīlī policijas darbinieki noskaidroja šī noziedzīga nodarījuma izdarīšanā vainīgo personu: to ir izdarījis kāds 1988.gadā dzimušais vīrietis, kurš agrāk jau vairākas reizes bija nonācis policijas redzeslokā.

***
8.aprīlī policijā saņemts paziņojums no kādas sievietes par to , ka Kārsavā divi suni saplosīja piederošās viņai 2 vistas. Suņu saimnieks noskaidrojas.

***
10.aprīlī no rīta Ciblas nov. Līdumnieku pag. no kādas automašīnas VW Passat nenoskaidrota persona noleja degvielu. Policija noskaidro apstākļus.

***
10.aprīlī ap plkst.21:40 Kārsavā, Teātra ielā kādā dzīvokļa durvīs kādas personas dauzās durvīs.
Tajā pat dienā ap plkst. 23:00 policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Brigu pag. c.Briģi nenoskaidrotas personas traucē nakts mieru.

***
11.aprīlī ap plkst.06:50 policijā saņemts paziņojums par to, ka aizvadītajā naktī Ludzas nov. Pureņu pag. 3 personas iegāja kādā mājā un saimniecei nozaga mobilo telefonu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore