LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 31.janvāra līdz 7.februārim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 60 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 9 zādzībām ( tai skaitā 3 – no veikala, 1 -no automašīnas, 2 elektrovadu zādzībām Zilupes nov. Pasienes pagasta teritorijā ), 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 2 ģimenes konfliktiem, 6 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 11 kriminālprocesi.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 92 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 5 automašīnas vadītāji un 1 mopēdists, uzsākts 1 kriminālprocess par automašīnas vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām alkohola reibumā. Notika 4 ceļu satiksmes negadījumi ( bojā gājušo un cietušo nav).

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 31.janvārī no rīta konstatēts, ka Kārsavā, Skolas ielā nakts laikā no daudzdzīvokļu māju pagalma nozagta automašīna Audi 100. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, 6.februārī automašīna atrasta pamesta Rēzeknes nov. Nautrēnu pagasta teritorijā. Transportlīdzeklis ir bojāts. Vainīgā personība noskaidrojas.

***

1.februārī konstatēts, ka Ludzā, Parku ielā 1983.gadā dzimušais vīrietis glabāja psihotropas vielas, bez nolūka tās realizēt. Uzsākta administratīvā lietvedība.

***

1.februārī Kārsavas nov. Salnavas pag. c.Salnava ceļa malā atrastas nošautās stirnas atliekas. Uzsākts kriminālprocess par malu medībām. Izmeklēšana turpinās.

***

1.februārī ap plkst. 16:00 Kārsavā, Vienības ielā kādu ludzānieti piekāva un atņēma viņam naudu – ap Ls 35. Vainīgā personība noskaidrota: 1982.gadā dzimušais vīrietis. Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis – uzturēšanās noteiktā dzīvesvietā. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

***

Naktī uz 4.februāri Ciblas nov. c.Felicianova no dzirnavām nozagtas metāla rezerves daļas. Uzsākts kriminālprocess par zādzības izdarīšanu. Aizdomās par šī noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tiek turēti 2 vīrieši: 1988.gadā un 1989.gadā dzimušie vietēji iedzīvotāji. Nozagtas mantas daļēji atrastas. Abi vīrieši agrāk jau bija nonākuši policijas redzeslokā.

***

4.februārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Biržas ielā notika iekļūšana bijušā veikala ēkā. Granadža guvums – mūzikas atskaņotājs “Kenwood”. Nozagta manta un vainīgā persona tiek meklēti.

***

4.februārī kāds 1992.gadā dzimušais rēzeknietis atbrauca uz Kārsavu, lai apmeklētu savus radiniekus un izdarīja 2 preču zādzības. Vīrietis nozaga no viena veikala pārtikas produktus un alus uz kopēju summu – Ls 17.33. Otrajā veikalā šis vīrietis nozaga 2 degvīna pudeles. Materiālais zaudējums – Ls 11.90. Operatīvi rīkojoties, policijas darbinieks aizturēja šo likumpārkāpēju brīdī, kad viņš izgāja no otra veikala. Par abiem gadījumiem uzsākti kriminālprocesi. Noskaidrots, ka vīrietis izdarīja šos noziedzīgus nodarījumus, būdams alkohola reibumā. Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis – uzturēšanas noteiktā dzīvesvietā.

***

6.februārī ap plkst.22:15 Ludzā kādā izklaides vietā sieviete konstatēja, ka viņai pazuda fotoaparāts, kuru viņa uz kādu laiku bija atstājusi bez uzraudzības. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore