LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 14. līdz 21.februārim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 46 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 1 ģimenes konfliktu, 8 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 5 kriminālprocesi.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 57 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 3 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 2 automašīnas vadītāji un 1 riteņbraucējs. Notika 7 ceļu satiksmes negadījumi ( cietušo un bojā gājušo nav).

***

Naktī uz 15.februāri ap plkst.01:00Ludzā, Latgales ielā tika apzagts kāds veikals: pagaidām nenoskaidrotas personas izsita veikala logu un no letes nozaga alkoholiskos dzērienus – pārsvarā alus pudelēs 2 litru tilpumā katra. Uzsākts kriminālprocess par zādzības izdarīšanu. Tiek noskaidrots nodarīta materiāla zaudējuma apmērs. Vainīgas personas un nozagtas preces tiek meklētas.

Policija lūdz visas personas, kurām zināma informācija, kas varētu sekmēt šī noziedzīgā nodarījuma atklāšanu, zvanīt pa tālr.: 112 vai 65703800 vai personīgi griezties policijas iestādē.

Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***

15.februārī ap plkst. 18:15 saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, Latgales ielā kādā automašīnu stāvvietā stāvošā automašīnā BMW iebrauca kāds transportlīdzeklis un, neziņojot policijai, no notikuma vietas aizbrauca. Meklēšanas pasākumu rezultātā policijas darbinieki noskaidroja vainīgā personību, kurš tika saukts pie administratīvās atbildības.

***

16.februārī ap plkst.15:00 Ludzā, Parku ielā, veicot operatīvus pasākumus, kriminālpolicijas darbinieki aizturēja 1988.gadā dzimušo vīrieti, pie kura tika atrasti 3 polietilēna maisiņi ar narkotikām līdzīgu vielu. Uzsākts kriminālprocess. Arī pret šo personu uzsākta administratīvā lietvedība, lai noskaidrotu, vai viņš ir lietojis narkotiskās vielas bez ārsta nozīmējuma.

***

18.februārī uzsākts kriminālprocess par to, ka Ciblas nov. 1969.gadā dzimušais vīrietis iznesa no dzīvokļa čuguna vannu, sazāģēja to un nodeva metāllūžņos. Vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***

Pagājušā nedēļā policijā saņemti vairāki paziņojumi no iedzīvotājiem par to, ka viņu garāžās, kuras atrodas Ludzas pilsētas teritorijā, mēģināja iekļūt kādas personas. Vienā gadījumā zādzība tika izdarīta: naktī uz 18.februāri no kādas garāžas nozagtas 2 automagnetolas “Sony” un “Pioneer”, 2 skārda loksnes un elektriskais skrūvgriezis. Saistībā ar minēto aizturēts 1991.gadā dzimušais jaunietis. Šis jauns cilvēks agrāk jau vairākas reizes bija nonācis policijas redzes lokā. Izmeklēšana turpinās.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore