LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 28.februāra līdz 7.martam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 68 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 ģimenes konfliktu, 11 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 15 kriminālprocesi. Sastādīti 39 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 93 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 3 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 2 automašīnas vadītāji un 1 velosipēdists.

Notika 6 ceļu satiksmes negadījumi (1 gāja bojā, 3 cietušie ).

***

28.februārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Isnaudas pag. no kāda dzīvokļa izdarīta mantu zādzība. Garnadža guvums – celtniecības materiāli un santehnika. Uzsākts kriminālprocess. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – vairāk par Ls 1000. Persona, pret kuru ir uzsākts kriminālprocess – 1966.gadā dzimušais vīrietis. Izmeklēšanā noskaidrots, ka nozagtas mantas jau izpārdotas. Vīrietis jau vairākas reizes bija nonācis policijas redzeslokā.

***

28.februārī ap plkst. 19:00 saņemts paziņojums no VRS Aviācijas pārvaldes paziņojums, ka Ludzas nov. Cirmas pagasta teritorijā pie dzelzceļa sliedēm tika pamanītas 5 kannas. Noskaidrots, ka 5 kannās kopā atradās 150 litri dīzeļdegvielas. Uzsākta administratīvā lietvedībā.

***

3.martā ap plkst.16:45 Ludzas nov. Cirmas pag. Dzerkaļu teritorijā uz ceļa A-12 policijas darbinieki apturēja automašīnu VW Caravella, vadītājs 1966.gadā dzimušais vīrietis. Transportlīdzekļa salonā atradās vairākas kastes ar alkoholiskiem dzērieniem, kopā – 1022 pudeles, bez Latvijas valsts akcīzes marķējuma. Uzsākta kriminālprocesa ietvaros alkohols izņemts, automašīna aizturēta.

***

Naktī uz 4.martu ap plkst.01:00 Ludzā, kādā izklaides vietā vīrietim pazuda mobilais telefons NOKIA N8. Materiālais zaudējums – Ls 400. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

4.martā plkst.07:40Ludzas nov. Isnaudas pag. uz ceļa Ludza- Nirza, 3 km attālumā no Ludzas ceļa, ceļa kreisajā pusē ekskavators izraka 2.pasaules kara mīnmetēja lādiņu. Paziņots Zemessardzes nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.

***

4.martā ap plkst.15:50 Ludzā kādā lielveikalā konstatēja kārtēja preču zādzība: 1960.gadā dzimušais vīrietis nozaga konservu bundžu “Lasis tomātu mērcē”. Uzsākts kriminālprocess par zādzības izdarīšanu.

***

4.martā policijā griezās kāds jauns vīrietis, kurš paziņoja, ka iepriekšējā dienā ap plkst.21:00 Ludzas pilsētas parkā pie estrādes viņu piekāva jauniešu grupa. Cietušais vīrietis atrodas medicīnas iestādē. Policija noskaidro notikušā iesaistīto personu loku.

***

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore