LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no š.g. 14. līdz 21.martam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 60 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 12 zādzībām (tai skaitā 6 – no dzīvokļa vai mājas), 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 8 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 39 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 92 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi, 4 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 3 automašīnas vadītāji un 1 velosipēdists. Notika 3 ceļu satiksmes negadījumi (gāja bojā 1 gājēja).

***

14.martā policijā saņemts paziņojums, ka laika posmā no š.g. 15.janvāra līdz 12.martam Ludzas nov. Cirmas pag. no kāda dzīvokļa pazuda mūzikas atskaņotājs. Notikušā apstākļi noskaidrojas.

***

Laika posmā no 15.marta līdz 16.martam Ludzā, saules ielā no kādas garāžas pazuda sieviešu ritenis un stacionārais urbis. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros notiek tālāka izmeklēšana.

***

Laika posmā no 16.marta rītam līdz 17.martā plkst.15:00 Ludzas nov. Isnaudas pag. Runtortu teritorijā no kādas pirts nozagts muzikālais centrs “Samsung”. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona un nozagta manta tiek meklētas.

***

Pagājušā nedēļā konstatētas kārtējās preču zādzības nelielā apmērā no lielveikaliem:

15.martā ap plkst.21:25 Kārsavā, Vienības ielā 1991.gadā dzimušais vīrietis kopā ar vēl vienu pagaidām nenoskaidrotu personu nozaga pārtikas produktus 1,82Ls apmērā.

19.martā ap plkst. 14:55 Ludzā, Latgales ielā 1989.gadā dzimusī sieviete nozaga arī pārtiku. Nodarītais materiālais zaudējums- Ls 4,04.

Abos gadījumos uzsākti kriminālprocesi.

***

20.martā ap plkst.04:30 Zilupes nov. Zaļesjes pag. kravas automašīna VOLVO, kura brauca no KF robežas Ludzas pilsētas virzienā notrieca gājēju – 1985.gadā dzimušo sievieti. Gājēja pārvietojās pa ceļa braucamo daļu bez gaismas atstarojošiem elementiem. Sieviete notikuma vietā no gūtajām traumām mirusi. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka vadītājs nebija lietojis alkoholu.

***

20.martā pēc pusdienām policijā griezās kāda ludzāniete, kura paziņoja, ka viņas radinieks, 1962.gadā dzimušais vīrietis, nolaupīja viņai naudu. Uzsākts kriminālprocess. Vīrietis aizturēts. Izmeklēšana turpinās. Aizturētais agrāk vairākas reizes bija nonācis policijas redzeslokā: 2010.gadā viņš tika saukts pie administratīvās atbildības 26 reizes, šogad – jau 8 reizes.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore