LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly cloudy
9°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 31.maija līdz 7.jūnijam Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika saņemti 59 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 13 zādzībām ( tai skaitā 3 – no veikala, 1- no kafejnīcas, 4 – no mājas vai dzīvokļa ), 4 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 12 kriminālprocesi.

Pagājušā nedēļā Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 64 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 10 gadījumos vadītāji atradās pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, to starp 2 automašīnas vadītāji un 8 riteņbraucēji. Notika 3 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav, cieta 1 vieglas automašīnas vadītājs.

***

1.jūnijā ap plkst. 16:40 Ciblas nov. Pušmucovas pag. 1966.gadā dzimušais vietējais vīrietis iegāja veikalā un nozaga 6 alus pudeles. Uzsākts kriminālprocess.

***

2.jūnijā policijā saņemts paziņojums no medicīnas iestādes par to, ka nogāgāta 1959.gadā dzimusī sieviete ar galvas traumu. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XIII.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Izmeklēšanā noskaidrots, ka sievieti piekāva viņas kopdzīvotājs, ar kuru viņa uztur faktiskās laulāto attiecības. Tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājuma piemērošanu. Vīrietis ir agrāk tiesāts par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu.

***

2.jūnijā Ludzas nov. Cirmas pag. Ramslovu teritorijā sadarbībā ar VRS Aviācijas pārvaldi tika aizturēti 1967.gadā un 1981.gadā dzimušie vīrieši, kuri automašīnā UAZ uzglabāja 300 litrus dīzeļdegvielas. Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu naftas produktu uzglabāšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

***

2.jūnijā ap plkst. 23:30 Ludzā, Latgales ielā policijas darbinieki apturēja automašīnu Audi A6 Avant, kuru vadīja 1971.gadā dzimušais vīrietis no Rēzeknes. Transportlīdzeklī, speciāli aprīkotajā slēpnī, atradās 181 paciņa cigarešu ” Ļeningrad ” ( 3620 cigaretes ) bez Latvijas akcīzes marķējuma. Prece konfiscēta. Automašīnas vadītājs tiks saukts pie administratīvās atbildības.

***

3.jūnijā no rīta konstatēts, ka Ciblas nov. no kādas izglītības iestādes bibliotēkas nozagts DVD atskaņotājs ” LG karaoke”. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas. Izmeklēšanas gaitā vainīga persona noskaidrota – to ir izdarījis kāds 15-gadīgais pusaudzis. Nozagta manta atrasta. Šis pusaudzis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā par dažādu likumu pārkāpumu izdarīšanu.

***

Naktī uz 5.jūniju plkst.01:22 Ludzā, Blaumaņa ielā kādā kafejnīcā nostrādāja trauksmes signalizācija. Operatīvi reaģējot, ” Apsardzes ” darbinieki izbrauca uz notikuma vietu un, tuvojoties tai, pamanīja dažus jauniešus, kuri aizbēga prom. Konstatēts, ka kafejnīcā notikusi iekļūšana, izsitot loga stiklu un iekšā jau bija savākta sadzīves tehnika, kuru ļaundari plānoja nozagt.

Uzsākts kriminālprocess. Policija noskaidro iesaistīto personu loku. Izmeklēšana turpinās.

***

5.jūnijā ap plkst. 20:15 Ludzā, Latgales ielā kādā veikalā ienāca 3 vīrieši un nozaga alus: 4 alus pudeles ” Bocmanis ” pa 2 l tilpuma katra un 8 puslitra tilpuma alus pudeles “Cēsu alus”. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgo personības tiek noskaidrotas.

coloring.cool