LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
15°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 7. līdz 14.jūnijam Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, saņemti 62 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 11 zādzībām, 9 huligānisma gadījumiem, 9 ģimenes konfliktiem, 3 tīšas miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem. Uzsākti 15 kriminālprocesi. Sastādīti 39 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Pagājušā nedēļā Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 70 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 gadījumos velosipēdisti vadīja rīteņus alkohola reibumā. Notika 7 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav, cieta 2 personas.

***

7.jūnijā konstatēts , ka Ludzas nov. Ņukšu pag. kādā saimniecības ēkā notikusi iekļūšana. Garnadžu guvums : 5 elektromotori, kabelis, mopēda ” Rīga” dzinējs. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka zādzība notika laika posmā no 30.maijā līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Vainīgas personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***

7.jūnijā policijā saņemts paziņojums no kādas sievietes par to, ka Kārsavas nov. Mežvidu pag. no šķūņa pazuda piederošā viņai automašīna VAZ 2106. Uzsākts kriminālprocess. Operatīvi un profesionāli rīkojoties, policijas darbinieki atrada nozagto automašīnu pie kādas privātmājas Rēzeknes novada teritorijā. Transportlīdzeklis jau bija izkomplektēts, sagriezts un sagatavots nodošanai metāllūžņos. Uz aizdomu pamata par šīs zādzības izdarīšanu aizturēts 1984.gadā dzimušais vietējais vīrietis. Aizdomās turētājs agrāk nav tiesāts.

***

9.jūnijā ap plkst. 15:00 Ludzas nov. Cirmas pag. Ramslovu teritorijā policijas darbinieki aizturēja 1988.gadā dzimušo vīrieti, kurš savāca no vilciena izmestas kannas ar degvielu un iekrāva tās savā automašīnā Nissan Terrano. Kopā transportlīdzeklī atradās 300 litri dīzeļdegvielas kannās 30 litru tilpumā katra. Uzsākta administratīvā lietvedība.

***

9.jūnijā ap plkst. 21:40 Kārsavā, Šosejas ielā uz valsts ceļa A-13 pie DUS “Virši” automašīna VW Passat Variant nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta transportlīdzekļa pasažieris – kāds 1964.gadā dzimušais vīrietis, kurš guva dažus miesas bojājumus un tika nogādāts medicīnas iestādē. Automašīnas vadītājs, rupji pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu prasības, notikuma vietu atstāja. Uzsākts kriminālprocess. Uz doto brīdi vadītāja personība noskaidrota – 1976.gadā dzimušais vīrietis.

***

10.jūnijā Ludzas nov. Isnaudas pag. Istalsnā no kādas istabas tika nozagti zelta un sudraba juvelierizstrādājumi. Uzsākts kriminālprocess. Aizdomās par šīs zādzības izdarīšanu tiek turētas 2 personas: kāds 12-gadīgais puika un 16-gadīgais pusaudzis. Nozagtas mantas atrastas. Vecākajām no aizdomās turētājiem piemērots drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā.

***

11.jūnijā policijā saņemts paziņojums, ka Zilupes nov. Lauderu pagasta teritorijā noņemti 39 pārlaidumi alumīnija elektrovadu. Noskaidrots, ka vadi tika nozagti laika posmā no šī gada aprīļa mēneša līdz paziņojuma saņemšanas brīdim.

***

12.jūnijā no rīta konstatēts, ka Kārsavas nov. Salnavas pag. Kaupienu teritorija no ekskavatora KOMATSU tika nozagti 2 akumulatori un 300 litri dīzeļdegvielas.

***

12.jūnijā ap plkst. 21:50 Kārsavā, Skolas ielā kādā dzīvoklī uzsprāga gāzes balons. Dzīvokļa īrnieks guva dažus apdegumus. Sprādziena rezultātā bojāts dzīvoklis. Kā arī bojāta kāda automašīna, kura stāvēja mājas pagalmā, transportlīdzekļa virsbūve saskarpēta.

***

Naktī uz 13.jūniju ap plkst. 01:30 Zilupē, Baznīcas ielā no automašīnas VW Golf, izsitot durvju stiklu, nozagta automagnetola PIONEER. Kā arī automašīnai Audi A6 pagaidām nenoskaidrota persona izsita bagāžas nodalījuma stiklu. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***

13.jūnijā ap plkst. 22:25 Ludzas nov. Pildas pag. Boldaču teritorijā 1983.gadā dzimušais vīrietis, braucot ar velosipēdu, ir guvis miesas bojājumus. Cietušais riteņbraucējs nogādāts medicīnas iestādē. Miesas bojājumu gūšanas apstākļi tiek noskaidroti. Tika nozīmēta medicīniskā ekspertīze, lai noskaidrotu vai velosipēdists bija lietojis alkoholu.

coloring.cool