LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Partly sunny
12°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 14.līdz 21.jūnijam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, saņemti 55 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 4 zādzībām, 2 tīšas miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Sastādīti 38 administratīvā pārkāpuma protokoli. Uzsākti 11 kriminālprocesi.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 77 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, to starp 2 automašīnu vadītāji, 1 mopēdists, 3 riteņbraucēji. Notika 5 ceļu satiksmes negadījumi, 2 gadījumos autovadītāji izraisīja avārijas, būdami alkohola reibumā, 4 cietušie, bojā gājušo nav.

***

16.jūnijā ap plkst. 12:00 Zilupē, Muitas ielā uz tīruma tika atrasts 2.pasaules kara neuzsprādzis kara lādiņš. Policijas darbinieki norobežoja teritoriju un izsauca zemessardzes sapierus.

***

17.jūnijā ap plkst. 20:30 Zilupes nov. Zaļesjes pag. Bondaru teritorijā sadūrās automašīna Renault un traktors MTZ 80L bez valsts reģistrācijas numura zīmēm. Avārijas rezultātā smagi cieta viens no vieglās automašīnas pasažieriem, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Šī vīrieša personība noskaidrojas. Notikuma vietā medicīniskā palīdzība sniegta vēl 3 Renault pasažierim: diviem vīriešiem un sievietei.

Uzsākts kriminālprocess pēc XXI nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību. Noskaidrots, ka automašīnu Renault vadīja 1974.gadā dzimušais vīrietis, kuram nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Vadītājs atradās alkohola reibumā – 2,97 promiles. Kā arī noskaidrots, ka uz automašīnas Renault piestiprinātā valsts reģistrācijas numura zīme neatbilst dotajai. Izmeklēšana turpinās.

***

18.jūnijā Ludzas pilsētas tirgū policijas darbinieki konstatēja pie kāda 1956.gadā dzimušā vīrieša 24 paciņas cigarešu ” More ” bez Latvijas akcīzes marķējuma. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Cigaretes konfiscētas un pārkāpējam uzlikts naudas sods 150 Ls apmērā.

***

18.jūnijā policijā saņemts paziņojums, ka Ciblas nov. Zvirgzdenes pag. kādā ciemā notika iekļūšana kādā s garāžas, uzlaužot durvis. Garnadžu guvums – dažādas mantas: 4 automašīnas diski ar riepām, remontinstrumentu kaste, mūzikas skaņas iekārta, 2 akumulatori. Uz aizdomu pamata par šīs zādzības izdarīšanu aizturēts 1981.gadā dzimušais vīrietis. Daļēji nozagtas mantas atrastas. Vīrietis agrāk tiesāts.

coloring.cool