LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone
Ludza
Clear
12°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 21.jūnija līdz 28.jūnijam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, saņemti 64 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 2 ceļu satiksmes negadījumiem, 14 zādzībām, , 10 tīšas miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 2 ģimenes konfliktiem, 13 huligānisma gadījumiem. Konstatēta patvaļīga meža cirte Kārsavas nov. Goliševas pagasta teritorijā. Uzsākti 5 kriminālprocesi. Sastādīti 22 administartīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 67 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 14 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: to starp 3 automašīnu vadītāji un 11 rīteņbraucēji. Uzsākts 1 kriminālprocess par automašīnas vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām alkohola reibumā.

***

21.jūnijā saņemts paziņojums, ka laika posmā no 19.jūnija plkst. 19:00 līdz 20.jūnija plkst.07:00 Ludzas nov. Isnaudas pagasta teritorijā uz rekonstruējamā autoceļa Ludza – Nirza pagaidām nenoskaidrotas personas sabojāja luksoforu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

22.jūnijā kāds ludzānietis, atbaucot uz savu dārza mājiņu Ludzas nov. Cirmas pag. Evertovā konstatēja, ka nozagti piederošie viņam daži izstrādājumi no metāla: dzelzceļa sliedes – 13 gab., čuguna vanna, metāla caurules.

***

27.jūnijā, svētdien, ap plkst. 18:00 Ludzā, Tālavijas ielā pie autoostas notika laupīšana: vīrietis, pielietojot vardarbību, nolaupīja kādai sievietei piederošo somu ar dažādām mantām. Somā atradās nauda ap Ls 32, kredītkartes, 2 mobilie telefoni Nokia un Sony Ericsson un personu apliecinošs dokuments. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas – laupīšana. Notiek tālāka izmeklēšana.

Policija lūdz visus iedzīvotājus, kam ir informācija, kura varētu sekmēt ši nozieguma atklāsānu, ziņot policijai pa tālr.: 02, 112, 65703800. Iepriekš pateicamies par palīdzību!

coloring.cool