LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no š.g. 6. līdz 13.septembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 59 ziņojumi par dažādiem notikumiem:12 zādzībām, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 7 ģimenes konfliktiem, 10 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 67 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: to starp 2 automašīnu vadītāji (abi gadījumi konstatēti Terehovā) un 4 riteņbraucēji. Notika 6 ceļu satiksmes negadījumi, gāja bojā 1 gājējs.

***

Laika posmā no 20.augusta līdz 6.septembrim Ņukšu pagasta teritorijā no kādas kokzāģētavas nozagtas metāla sliedes 12 m garumā un elektromotors . Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 500. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***

7.septembrī pēc pusdienām policijas darbinieki konstatēja, ka Ludzā, Rekašova ielā huligāniski uzvedās 1979.gadā dzimušais vīrietis, kurš atradās alkohola reibumā. Kā arī pārkāpējs huligāniski uzvedās attiecībā pret policijas darbiniekiem un ļaunprātīgi nepakļāvās viņu likumīgajām prasībām. Par abiem pārkāpumiem sastādīti protokoli. Šis vīrietis arī tīsi sabojāja loga žalūzijas. Par mantas tīšu bojāšanu uzsākts kriminālprocess.

***

8.septembrī konstatēts, ka Ludzas nov. Pildas pag. apzagta kāda māja. Uzlaužot mājas logu, garnadži iekļuva iekšā un nozaga dažas sadzīves mantas. Materiālais zaudējums – ap Ls 215. Notiek tālākā izmeklēšana uzsākta kriminālprocesa ietvaros.

***

9.septembrī laikā posmā no plkst. 12:00 līdz plkst. 19:00 Kārsavā, Vienības ielā no kādas mājas nozagts motorzāģis Ls 80 vērtībā. Noskaidrots, ka zādzību ir izdarījis 1973.gadā dzimušais vietējais vīrietis, agrāk tiesāts.

***

10.septembrī ap plkst. 00:45 uz ceļa A-12 Jēkabpils – KF robežā Ludzas nov. Isnaudas pag. c. Bobiši kravas automašīna Volvo notrieca gājēju, kurš stāvēja ceļa braucamās daļas vidū. Pēc trieciena vīrieti pārbrauca pretimbraucošā kravas automašīna DAF. Cietušais, 1940.agdā dzimušais vietējais vīrietis, no gūtajām traumām notikuma vietā gājis bojā. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka neviens no šī ceļu satiksmes negadījumā iesaistītām automašīnām vadītājiem nebija alkoholisko dzērienu ietekmē. Tā kā šis smags ceļu satiksmes negadījums notika diennakts tumšajā laikā, jāatzīmē, ka gājējam nebija nekāda gaismas atstarojoša elementa. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

***

13.septembrī ap plkst. 08:35 Ludzā, Stacijas ielā pretī mājai 75 notika avārija: starppilsētu autobusa MAN vadītājs, 1961.gadā dzimušais vīrietis, neizpildīja ceļa zīmes ” Dodiet ceļu ” prasības. Kā rezultātā autobuss sadūrās ar automašīnu Audi A6, kura brauca pa galveno ceļu. Vieglas automašīnas vadītājs, 1963.gadā dzimušais vīrietis, ar krūšu kurvja un galvas traumu nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka autobusa vadītājs nebija alkohola reibumā. Izmeklēšana turpinās.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore