LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no š.g. 20.līdz 27.septembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 47 ziņojumi par dažādiem notikumiem:5 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 10 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 6 kriminālprocesi. Sastādīti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 58 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 9 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: to starp 5 automašīnu vadītāji, 1 mopēdists un 5 riteņbraucēji. Notika 5 ceļu satiksmes negadījumi ( bojā gājušo nav, cieta 1 gājējs ).

***

21.sepetmbrī policijā saņemts paziņojums, ka uz ceļa Kārsava – Tilža – Dubļu kalns nozagti 7 ceļa zīmju kilometru rādītāji.

***

21.sptembrī ap plkst. 18:00 Ludzā, Dzelzceļa ielā, profesionāli rīkojoties, SIA ” Apsargs R” darbinieki kādā metāla uzpirkšanas punktā aizturēja 2 mazgadīgos zēnus brīdī, kad viņi mēģināja nozagt metāllūžņus.

Ņemot vērā to, ka šī metāla uzpirkšanas punktā jau iepriekš bija konstatētas metāla zādzības, policijas un apsardzes darbinieki veiks šī vietas pastiprināto kontroli.

***

22.septembrī Ludzā, Rūpniecības ielā no kāda ekskavatora nozagti 2 akumulatori. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgas personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***

22.septembrī kāds kravas automašīnas vadītājs konstatēja , ka uz ceļa Rīga – Jēkabpils – Terehovas RKP – Maskava no viņa automašīnas piekabes nozagtas 80 vieglās automašīnas ziemas riepas “KUMHO”. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

23.septembrī ap plkst. 20:10 Ludzas nov. Isnaudas pag. Bobišu teritorijā uz ceļa Jēkabpils – Krievijas robeža notika ceļu satiksmes negadījums : automašīna BMW notrieca gājēju 1975.gadā dzimušo vīrieti, kurš atradās uz brauktuves. Gājējs ar dažādām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšanā noskaidrots, ka transportlīdzekļa vadītājs nebija lietojis alkoholu.

***

Laika posmā no šī gada maija mēneša līdz 23.septembrim Ludzas nov. Cirmas pag. c.Goldiševa no kādas nedzīvojamas mājas nozagti mājas iekšējas elektrovadu instalācijas.

***

25.septembrī Zilupes nov. Lauderu pag. kāds likumpārkāpējs, uzlaužot garāžas durvis, nozaga 30 litru tilpuma kannu ar benzīnu.

***

26.seotembrī ap plkst. 19:00 policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Pildas pag. c.Pilda daudzdzīvokļu mājas pagalmā huligāniski uzvedās kāds vīrietis. Notikuma vietā šis vīrietis arī ļaunprātīgi nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām. Pārkāpējs aizturēts un nogādāts policijas iestādē. Likumpārkāpējs, 1987.gadā dzimušais vīrietis, par izdarītājiem pārkāpumiem tiks saukts pie administratīvās atbildības.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore