LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no 27.septembra līdz 3.oktobrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 54 ziņojumi par dažādiem notikumiem:11 zādzībām, 10 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 7 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 46 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: to starp 1 automašīnas vadītājs un 1 riteņbraucējs. Notika 2 ceļu satiksmes negadījumi, (abas avārijas notika Kārsavas novadā, viens no ceļu satiksmes negadījums ar smagām sekām – 1 bojā gājušais ).

***

27.septembrī policijā griezās kāda kārsaviete, kura paziņoja, ka pagājušā piektdien, 24.septembrī viņai pazuda naudas maks ar kredītkartē. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***

27.septembrī konstatēts, ka ceļa posmā Ludza- Terehova nozagti 2 mobilie luksoforu akumulatori un 4 akumulatoru klemmes. Policija veic uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tālāku izmeklēšanu.

***

28.septembrī ap plkst. 09:30 Ludzā, Krāslavas ielā kāda sieviete konstatēja, ka no viņas dzīvokļa pazuda rotaslietas. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki noskaidroja vainīgo personu loku un atrada nozagtas mantas. Zādzību izdarīja 2 vietējie iedzīvotāji: Abas personas agrāk vairākas reizes bija nonākušas policijas redzeslokā.

***

30.septembrī konstatēts, ka Kārsavas nov. Salnavas pagasta teritorijā nozagti alumīnija elektrovadi. Nozagto vadu kopējais garums – 812 m.

***

1.oktobrī noskaidrots, ka 1983.gadā dzimušais Ludzas novada iedzīvotājs izdarīja 4 alumīnija vadu zādzības no elektrolīnijas Nirzas un Rundēnu pagastu teritorijā. Zādzības izdarītas laikā no augusta sākuma līdz 20.septembrim. Daļēji nozagtie vadi atrasti.

***

1.oktobrī ap plkst. 13:25 Ludzas slimnīcā kādai sievietei nozagta somiņa. Vainīgā persona un nozagta manta tiek meklēta.

***

2.oktobrī ap plkst. 08:15 Kārasavas nov. Mērdzenes pag. Silagaiļu teritorijā uz ceļa Mērdzene – Goliševa 1955.gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Toyota Corolla, ceļa pagriezienā netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Kā rezultātā, automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un vairākas reizes apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā pasažieris- 1957.gadā dzimušais vīrietis. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka automašīnas vadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā.

***

2.oktobrī policijā saņemts paziņojums, ka Ludza, Liepājas ielā no kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpas nozagts velosipēds ” Author”.

Laika posmā no 1.oktobra plkst. 18:30 līdz 3.oktobra plkst. 10 no rīta Ludzā, Dagdas ielā no daudzdzīvokļu mājas pirmā stāva balkona pazuda ritenis ” SCHWINN” zilā krāsā. Materiālais zaudējums – Ls 150.

Policija noskaidro notikušo gadījumu apstākļus.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore