LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no š.g. 21.līdz 28.martam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 49 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 8 zādzībām (tai skaitā 4 – no dzīvokļa vai mājas, 1- no garāžas un vēl 1 zādzība no automašīnas), 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 6 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 61 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums, 4 gadījumos automašīnas vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 1 – bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, šī gadījumā uzsākts kriminālprocess. Notika 3 ceļu satiksmes negadījumi (cietušo un bojā gājušo nav).

***

21.martā ap plkst.12:10 policijā saņemts paziņojums no kādas sievietes par to, ka Ludzas poliklīnikā viņa uz īso brīdi atstāja savu rokas somiņu pie kāda pacietu pieņemšanas kabineta bez uzraudzības un viņai nozaga to. Somiņā atradās mobilais telefons, personas pase un citi dokumenti. Veicot operatīvus meklēšanas pasākumus uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, pēc dažām stundām vainīgā persona tika noskaidrota – to ir izdarījis 1988.gadā dzimušais jauns vīrietis. Šī persona jau agrāk bija nonākusi policijas redzeslokā. Nozagtas mantas atrastas un atgrieztas īpašniecei.

***

24.martā no rīta Zilupes nov. Zaļesjes pag. Rakovcu teritorijā krūmājos tika atrastas cilvēka mirstīgas atliekas. Noskaidrots, ka tā ir Marija Lučko,1947.g., kura atradās prombūtnē kopš pagājušā gada 8.decembra.

***

25.martā Kārsavā ap p plkst.15:40 1953.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, izsita kādai privātmājai loga stiklu un nozaga lāpstu.

Vēlāk ap plkst. 16:15 tas pats vīrietis ieradās kādā aptiekā un sasita galda vitrīnas stiklu. Uzsākts kriminālprocess. Uz doto brīdi vīrietim piemērots drošības līdzeklis- uzturēšanās noteiktā dzīvesvietā.

***

28.martā no rīta policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzas nov. Ņukšu pagasta teritorijā no kādas kokzāģētavas nozagti vairāki elektromotori. Uzsākts kriminālprocess. Zādzība izdarīta laikā posmā no šī gada februāra vidu līdz noziedzīga nodarījuma konstatēšanas brīdim. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore