LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 1. līdz 8.novembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas , Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 57 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 9 zādzībām ( tai skaitā 4 – nomājas vai dzīvokļa, 3 – no transportlīdzekļiem ), 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 7 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 35 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 75 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1 autovadītājs un 1 riteņbraucējs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā. Notika 8 ceļu satiksmes negadījumi (1 avārija ar smagām sekām – 1 gāja bojā ).

***

31.oktobrī no rīta kāda sieviete konstatēja, ka bojātas viņas dzīvokļa durvis no ārpuses. Uzsākts kriminālprocess. Vainīga persona noskaidrota – to ir izdarījis 1982.gadā dzimušais vīrietis.

***

1.novembrī konstatēts, ka Kārsavas nov. Malnavas pag. no kādas neapdzīvojamās mājas nozagti 2 televizori, metāllūžņi. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***

1.novembrī no rīta kāds vīrietis konstatēja, ka naktī pagaidām nenoskaidrota persona nozaga no viņam piederošās automašīnas Audi A6 automagnetolu un vēl dažas mantas. Nakts laikā automašīna atradās daudzdzīvokļu māju pagalmā.

***

3.novembrī agri no rīta ap plkst. 04:30 Kārsavā, Vienības ielā automašīna VW Passat, kuru vadīja 1969.gadā dzimušais vīrietis, notrieca gājēju, 1938.gadā dzimušo vīrieti. Uz neapgaismotas ielas gājējs pārvietojās pa ceļa braucamo daļu bez gaismas atstarojoša elementa. No gūtajām traumām vīrietis notikuma vietā miris. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka transportlīdzekļa vadītājs nebija alkohola reibumā.

***

Laika posmā no š.g. 1.novembra plkst. 17:00 līdz 2.novembra plkst.08:00 uz ceļa Ludza- Nirza no ekskavatora CASE nozagts akumulators.

***

5.novembrī Ludzā, Latgales ielā , veicot operatīvo pasākumus, policijas darbinieki aizturēja 1988.gadā dzimušo jauno vīrieti, pie kura atrasta cigarete ar narkotikām līdzīgu vielu. Uzsākts kriminālprocess. Viela izņemta un nosūtīta narkotisko un psihotropu vielu ekspertīzes veikšanai. Vīrietis agrāk bija nonācis policijas redzeslokā par noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu, kuri saistīti ar narkotiskām vielām.

***

Laika posmā no jūlija mēneša līdz 6.novembrim Kārsavas nov. Mērdzenes pag. no kādas neapdzīvotas mājas nozagts velosipēds un satelītantena. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***

Laika posmā no 17.oktobra līdz 7.novembra plkst.08:00 Ludzas nov. Nirzas pag. no kādas neapdzīvotās mājas pazuda plīts virsma, plīts katliņš un alumīnija kanna.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore