LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 15.līdz 22.novembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas , Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 49 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 15 zādzībām ( tai skaitā 9 – nomājas vai dzīvokļa, 2 – no transportlīdzekļiem ), 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem, 3 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 71 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, konstatēti 2 gadījumi, kad automašīnas vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: 1889.gadā dzimusī sieviete Ludzā un 1987.gadā dzimušais vīrietis Ciblas novadā. Notika 4 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav, 2 avārijās tika bojātas automašīnas, notriecot stirnas.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, š.g. 23.oktobrī pēc pusnakts Ludzā, no neizslēgtās automašīnas, kura bija novietota stāvēšanai pie kādas izklaides vietas, nenoskaidrota persona nozaga somiņu, kurā atradās naudas maks ar Ls 35, kredītkartes, dažādi dokumenti. Turpinot izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, uz aizdomu pamata par šī noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1989.gadā dzimušais jauns vīrietis. Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā. Šis vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***

16.novembrī ap plkst.15:30 Ludzā, Liepājas ielā kādā dzīvoklī nemanot ienāca kāds vīrietis , no kumodes atvilktnes paņēma naudas maku ar naudu Ls 50 un aizbēga prom. Nākamajā dienā policija noskaidroja vainīgā personību: to ir izdarījis 1988.gadā jauns vīrietis. Izmeklēšana turpinās. Vīrietis agrāk tiesāts.

***

Laika posmā no 1.oktobra līdz 19.novembra plkst. 17:00 no nedzīvojamās mājas Zilupes nov. Zaļesjes pag. nozagti dažādi sadzīves priekšmeti: atslēdznieka inventāra piederumi, ūdens sūknis, putekļusūcējs LG. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – vairāk par Ls 1000. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtas mantas un vainīgas personas tiek meklētas.

***

22.novembrī no rīta konstatēts, ka Zilupē, Saules ielā no kādas garāžas nozagts trimmeris. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore