LV EN

Pirmdiena, 2023. gada 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
Ludza
Mostly cloudy
1°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 29.novembra līdz 6.decembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas , Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 34 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 4 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 52 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, konstatēti 3 gadījumi, kad automašīnas vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā. Notika 7 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 2- ar smagām sekām , kopā 8 cietušie.

***

2.decembrī konstatēts, ka Zilupes nov. Lauderu pag. apzagta kāda māja. Garnadzis, uzlaužot mājas durvis, iekļuva iekšā un nozaga riteni, pārtikas produktus un naudu ap Ls 12. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***

2.decembrī Ludzā, kādā lielveikalā izdarīta kārtēja preču zādzība: 1949.gadā dzimušais vīrietis nozaga vīna pudeli “Pasadoble”. Uzsākts kriminālprocess.

***

2.decembrī ap plkst. 16:30 Ludzas nov. Cirmas pag. Voverovu teritorijā uz ceļa A-12 115 km notika ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta 6 personas. Automašīna Audi A6, kuru vadīja 1990.gadā dzimušais vīrietis, veicot apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretī braucošo Audi A6, vadītājs – 1950.gadā dzimušais vīrietis. Sadursmes rezultātā bojāti abi transportlīdzekli un dažādas traumas guva automašīnu vadītāji un 4 pasažieri. Uzsākts kriminālprocess.

***

3.decembrī ap plkst. 23:30 Ludzā, Latgales ielā kādas mājas kāpņutelpā 1973.gadā dzimušais vīrietis izsita loga stiklu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

4.decembrī īsi pirms pusnakts ap plkst. 23:50 Ludzā, Latgales ielā 222 uz dzelzceļa pārbrauktuves notika kravas automašīnas IVECO sadursme ar vilcienu. Kravas automašīnas vadītājs ( Lietuva ) , nepaspēja pabeigt uzsākto manevru un brīdī, kad uz sliedēm atradās tikai kravas automašīnas kabīne, tajā ietriecās vilciens. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XXI nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību. Kravas automašīnas vadītājs un pasažieris ar dažādām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Sadursmes rezultātā tika bojāta arī vilciena lokomotīve ( tas bija kravas vilciens, kura lokomotīve dzena 58 vagonus ar kravu ). Lokomotīve nogādāta uz Ludzas dzelzceļa staciju, kur vēlāk to nomainīja uz citu lokomotīvi, lai vilciens varētu turpināt kustību.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore