LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no š.g. 6. līdz 13.decembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 55 ziņojumi par dažādiem notikumiem:11 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 46 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, konstatēti 7 gadījumi, kad automašīnas vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 5 automašīnas vadītāji un 2 velosipēdisti. Notika 6 ceļu satiksmes negadījumi ( bojā gājušo nav, 2 cietušie ).

***

Laika posmā no 7.dcemebra plkst. 17:50 līdz 8.decembra plkst.08:05 Kārsavas nov. Malnavas pagasta teritorijā no kāda veikala izdarīta preču zādzība. Garnadži, izlaužot ieejas durvis, iekļuva iekšā un nozaga naudu ap Ls 450 un tabakas izstrādājumus. Uzsākts kriminālprocess. Tiek noskaidrota nodarītā materiālā zaudējuma apmērs. Vainīgas personas un nozagtas preces tiek meklētas. Izmeklēšana turpinās.

Naktī uz 12.decembrī apzagts veikals Ciblas nov. Pušmucovas pagastā. Zagli iekļuva veikalā, izsitot loga stiklu palīgtelpā. Garnadžu guvums – dārgie alkoholiskie dzērieni un tabakas izstrādājumi. Turpinot izmeklēšanu, 13.decembrī policijas darbinieki noskaidroja vainīgo personu loku- šo zādzību izdarīja 3 vietējie iedzīvotāji, viens no kuriem ir nepilngadīgais jaunietis. Nozagtas preces atrastas.

***

10.decembrī konstatēts, ka Ludzā no kāda lielveikala 1976.gadā dzimusī sieviete nozaga degvīna pudeli. Uzsākts kriminālprocess.

***

11.decembrī policijā saņemts paziņojums ka, Ciblas nov. Zvirgzdenes pagastā kādu vīrieti piekāva 3 pagaidām nenoskaidroti jaunieši. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

11.decembrī ap plkst. 22:50 Ludzā, parku ielā no neaizslēgta dzīvokļa saimniecei pazuda 2 mobilie telefoni NOKIA 6070 un 6020, naudas maks ar naudu Ls 20 un transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.