LV EN

Ceturtdiena, 2023. gada 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 13. līdz 20.decembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 43 ziņojumi par dažādiem notikumiem:4 zādzībām, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem, 2 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 50 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, nav konstatēts neviens gadījums, kad automašīnas vadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā. Notika 4 ceļu satiksmes negadījumi (bojā gājušo un cietušo nav). 16.decembrī, ceturtdien Zilupes novada teritorijā satiksmes uzraudzību veica arī Latgales reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori un konstatēja tikai 1 pārkāpumu, kad Zilupē ap plkst. 22:20 1971.gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs vadīja automašīnu Mitsubishi bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, pārkāpējs tiks saukts pie administratīvās atbildības.

***

13.decembrī policijas darbinieki konstatēja, ka pie Ludzas tirgus centrālās ieejas 1954.gadā dzimusī sieviete glabāja 17 cigarešu paciņas ( 340 cigaretes ) bez Latvijas akcīzes marķējuma – cigaretes ” More”, “Prima”, “Ņeva”. Cigaretes konfiscētas. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un pārkāpējai uzlikts naudas sods Ls 50 apmērā.

***

16.decembrī Ludzā, Skolas ielā kāda veikalā sievietei nozaga somiņu, kurā atradās naudas maks ar naudu Ls 15, daži dokumenti un mantas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

17.decembrī ap pusdienlaiku Zilupes nov. Zaļesjes pag. Terehovā kāds lietuvietis konstatēja, ka viņa vadītās kravas automašīnas Scania piekabei ir bojāts tents.

***

Policija meklē…

“Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Mariju Lučko, dzim. 1947.g., dzīv. Zilupes nov. Zaļesjes pag.c.Rakovci, kura š.g. 8.decembrī izgāja no mājas un līdz šim laikam viņas atrašanas vieta nav zināma.

Pazīmes: nelielā augumā – 159 cm.

Bija ģērbusies gaiši zaļā ziemas virsjakā, galvā – melna adīta cepure. Kājās – melni velteņi.

Personas, kurām zināma pazudušās atrašanās vieta vai ir zināma informācija, kas var sekmēt M.Lučko atrašanu, lūdzam zvanīt pa tālruni: 02, 112 vai 65703800.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore