LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Cloudy
-2°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 20. līdz 27.decembrim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 53 ziņojumi par dažādiem notikumiem:5 zādzībām, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 2 ģimenes konfliktiem, 10 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 5 kriminālprocesi.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 43 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, konstatēti 5 gadījumi, kad automašīnas vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā. Notika 10 ceļu satiksmes negadījumi (bojā gājušo un cietušo nav). 23.decembrī, šoreiz Kārsavas novada teritorijā, satiksmes uzraudzību veica arī Latgales reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori un konstatēja vienu gadījumu, kad Salnavas pagastā ap plkst. 18:00 1989.gadā dzimušais vīrietis vadīja automašīnu SAAB, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Šīs vīrietis arī nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām. Pārkāpējs tiks saukts gan pie administratīvās, gan pie kriminālatbildības.

***

22.decembrī ap plkst.04:00 policijā saņemts paziņojums, ka laika posmā no 01:15 līdz plkst. 02:30 notika iekļūšana kādā diennakts veikalā Ludzā. Zaglis nozaga pārdevējas personīgās mantas, kuras atradās noliktavā : mobilo telefonu Nokia, naudas maku ar naudu, dažas kredītkartes. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, jau pēc stundas policijas darbinieki noskaidroja iespējama vainīgā personību un aizdomu pamata par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1966.gadā dzimušo vietējo vīrieti. Šīs vīrietis agrāk vairākas reizes bija nonācis policijas redzeslokā.

***

25.decembrī ap plkst. 20:35 Ciblas nov. Līdumnieku pag. daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā 1966.gadā dzimušais vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1990.gadā dzimušajam vīrietim. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

Policija meklē…

” Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Ināru Iļjučonoku (foto), dzim. 1949.g., kura š.g. 24.decembrī ap plkst.00:30 izgāja no daudzdzīvokļu mājas Ludzā, Raiņa ielā 59 un savā dzīvesvietā Ludzā, Liepājas ielā 8 nav atgriezusies. Līdz šim brīdim I.Iļjučonokas atrašanās vieta nav zināma.

Pazīmes: augums – 162 cm, mati īsi brūni, brūnas acis, vidēja ķermeņa uzbūve.

Bija ģērbusies gaiši violetā virsjakā, melnās biksēs, galvā – melnā beretē, kājās – melni īsi zābaki.

Personas, kuras norādītājā laikā atradās minētas Ludzas pilsētas rajonā vai kurām zināma pazudušās atrašanās vieta vai ir zināma jebkāda cita informācija, kas var sekmēt I.Iļjučonokas atrašanu, lūdzam zvanīt pa tālruni: 02, 112 vai 65703800.

Iepriekš pateicamies par atsaucību!

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore