LV EN

Pirmdiena, 2023. gada 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas iecirkņa

Laika posmā no šī gada 10. līdz 17.janvārim Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 44 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām ( tai skaitā 2 – no veikala, 2 -no dzīvokļa vai mājas ), 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 11 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 7 kriminālprocesi, sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 49 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, pagājušajā nedēļā arī konstatēti 4 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tai skaitā 2 – automašīnas vadītāji un 2 velosipēdisti. Notika 6 ceļu satiksmes negadījumi ( bojā gājušo un cietušo nav ), avāriju iemesls – slideni ceļi.

***

Laika posmā no 2010.gada 28.decembra līdz šī gada 11.janvārim Kārsavas nov. Goliševas pag. kādā mājā notika iekļūšana. Garnadzis, uzlaužot durvis, iekļuva iekšā un nozaga motorzāģi “Stihl 180” un pārtikas produktus.

***

Naktī uz 12.janvāri ap plkst.01:00 policijā saņemts paziņojums no medicīnas iestādes par to, ka nogādāts vīrietis , kuram konstatēti miesas bojājumi. Noskaidrots, ka Ludzas nov. Cirmas pag. Tutānos šis vīrietis tika piekauts un viņam nolaupīta viņam naudu -Ls 20. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros vainīgo personu loks noskaidrots : tie bija 1981.gadā un 1985.gadā dzimušie vietējie iedzīvotāji. Abi aizdomās turētie agrāk jau bija nonākuši policijas redzeslokā. Izmeklēšana turpinās.

***

12.janvārī policijā saņemts paziņojums, ka iepriekšējā dienā laika posmā no plkst. 15:30 līdz plkst. 16:30 Ludzas nov. Isnaudas pag. Mežavepros no traktoru garāžas nozagti 2 elektromotori un 1 vadu tinums. Uzsākts kriminālprocess. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, vainīgo personu loks noskaidrots. To ir izdarījusi personu grupa – 1980.gadā , 1984.gadā un 1988.gadā dzimušie vīrieši. Nozagtas mantas atrastas.

***

12.janvārī konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala: ap plkst. 13:52 1949.gadā dzimušais vīrietis nozaga alkoholiska dzēriena “Pepperoff” pudeli 0,35 l tilpumā. Uzsākts kriminālprocess. Šis vīrietis jau agrāk bija izdarījis dažas līdzīgas zādzības.

***

13.janvārī konstatēts, ka Ludzas nov. Brigu pagasta teritorijā no 8 elektrolīnijas stabu pārlaidumiem nozagti alumīnija vadi. Noziedzīga nodarījuma izdarīšanas laika posms un citi apstākli tiek noskaidroti.

***

15.janvārī ap plkst. 18:35 Ludzā, Latgales ielā kādas degvielas uzpildes stacijas telpās ienāca 2 pagaidām nenoskaidroti jaunieši un nozaga 5 alus pudeles, katra 2 l tilpumā. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 6.63. Policija noskaidro notikušā iesaistīto personības.

***

16.janvārī no rīta policijā griezās kāds vīrietis, kurš savas mājas pagalmā Ludzas nov. Isnaudas pag. Martišos metāllūžņu kaudzē atrada 2. Pasaules kara artilērijas lādiņu.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore