LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-21°C
 
A A A

Ziņas no Ludzas policijas

Laika posmā no š.g. 14. līdz 21.jūlijam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika saņemti paziņojumi par 77 dažādiem notikumiem: 9 ceļu satiksmes negadījumiem ( cieta 1 velosipēdiste un 1 automašīnas vadītājs, bojā gājušo nav ), 12 zādzībām ( tai skaitā 7 no dzīvokļa vai mājas ), 3 tīšas miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 2 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 27 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 73 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā – visi riteņbraucēji.

***

14.jūlijā ap plkst. 07:14 policijas dežūrdaļā saņemts paziņojums no medicīnas iestādes par to, ka nogādāts 1958.gadā dzimušais vīrietis ar slēgtu galvaskausa traumu. Cietušais vīrietis – 1958.gadā dzimušais ludzānietis. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta – tīša smaga miesas bojājuma nodarīšana. Izmeklēšanā noskaidrots, ka minētais vīrietis lietoja alkoholu kompānijā ar savām paziņām. Vēlāk strīda laikā vīrieti piekāva 1979.gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs. Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā. Vīrietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā.

POLICIJAS SLUDINĀJUMS

Pamatojoties uz Civillikuma prasībām, Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis paziņo, ka 2010.gada 14.jūlijā Ludzas nov. Cirmas pag. Tutānu teritorijā pie dzelzceļa sliedēm konstatētas sekojošas bezīpašnieka preces:

– dīzeļdegviela , 5 tvertnes, kopā 240 litri.

Preces saņemšanai lūgums griezties Ludzas iecirknī ( Stacijas ielā 46, Ludza, Ludzas nov. ), tālr.: 112, 65703800.

***

15.jūlijā ap plkst. 08:05 Ludzā, Jelgavas un Sporta ielu krustojumā 1931.gadā dzimusī sieviete, braucot ar velosipēdu, pārkāpa Ceļu satiksmes noteikumus. Kā rezultātā velosipēdiste izbrauca uz galveno ceļu un ietriecās garām braucošā autobusā. Sieviete guva vieglus miesas bojājumus. Pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas uz vietas, cietusī atlaista mājās.

***

17.jūlijā ap plkst. 06:40 Ludzas nov. Isnaudas pag. Martišu teritorijā kāds vietējais iedzīvotājs konstatēja, ka no viņa dārza izdarīta zādzība: no dažām vagām izrakti dārzeni – kartupeļi.

***

17.jūlijā policijā griezās kāda iedzīvotāja, kura konstatēja, ka no viņai piederošās mājas un saimniecības ēkām izdarīta mantu zādzība. Garnadžu guvums – televizors, sadzīves tehnika. Uzsākts kriminālprocess. Policija noskaidro visus notikušās zādzības apstākļus.

***

19.jūlijā tika konstatēts, ka Ludzā, Stacijas ielā notika iekļūšana kādā dzīvoklī. Saimnieces prombūtnes laikā, zagļi iekļuva iekšā pa logu un nozaga televizoru ” LG “, gāzes balonu un citas mantas. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgas personas un nozagtās mantas tiek meklētas.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool