LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Zināmi ātrākie un izturīgākie šī pavasara skrējēji!

Ar mērķi popularizēt veselīgu dzīves veidu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu, 4. maijā Ludzā tika organizēts “Pavasara skrējiens” pa pilsētas ielām, apkārt Mazajam Ludzas ezeram 6 km kopgarumā. Sacensībās tika aicināti piedalīties visi novada iedzīvotāji, kuriem to ļāva veselības stāvoklis. Skrējienā piedalījās vairāk nekā 50 Ludzas novada un kaimiņu novadu iedzīvotāji.

Uzvarētājs tiks novērtēti katrā vecumgrupā, sieviešu un vīriešu konkurencē. Visi skrējiena dalībnieki tika atzīti par izturīgākajiem un izpalīdzīgākajiem šī pavasara skrējējiem un saņēma piemiņas balvas. Ātrākie šajās sacensībās kļuva:

Katrīna Vidžupe, Inga Latuško, Arīna Zaharāne (vecumposmā līdz 20)

Rolands Ļebedevs, Vladislavs Onufrijevs, Mārtiņš Greckis (vecumposmā līdz 20)

Aleksejs Ševčenko, Andris Kozačkovs, Deniss Kudrjfvcevs (vecumposmā 20+)

Nikolajs Petrovs (vecumposmā 40+)

Sacensības organizēja Ludzas novada pašvaldība, sacensību norisi vadīja Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes speciālists Andrejs Narnickis un apstiprinātā tiesnešu kolēģija.

coloring.cool