LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Zīmējumu konkurss “Kas 12 mēnešiem vēderā 2011.gadā”

Lai pievērstu bērnu un jauniešu uzmanību ikdienas mazo prieku mākslinieciskajai, estētiskajai un kultūrvēsturiskajai vērtībai un izdotu kalendāru – atklātņu komplektu, sagaidot J.Soikāna Ludzas mākslas skolas 20. dzimšanas dienu, J. Soikana Ludzas Mākslas skola izsludina zīmējumu konkursu “Kas 12 mēnešiem vēderā 2011.gadā”. Jauno mākslinieku uzdevums- estētiski, vizuāli pievilcīgi ilustrēt ēdienu vai ēdiena recepti. Tiek ieteikts studēt un smelties iedvesmu no vecmeistaru darbiem, pētīt ēdienu – tā struktūru, faktūru un tā attēlojumu plaknē, rast interesantu darba kompozīciju ar atbilstošiem izteiksmes līdzekļiem – līniju, laukumu, krāsu, faktūru. Savam darbam atrast un pievienot piemērotu ēdienu recepti. Vadīties, izmantojot apakštēmas.

Darbi jāiesniedz līdz 19.11.2010. līdz plkst. 17:00. Konkursa uzvarētāju darbi un labākie darbi tiks iekļauti kalendārā atklātņu komplektā.

Konkursa uzvarētāji iegūst kalendāru atklātņu komplektu, ielūgumu uz J.Soikāna Ludzas mākslas skolas 20.gadu dzimšanas dienas pasākumu 2011.gadā aprīlī.

Visi konkursa darbi tiks eksponēti ceļojošā izstādē.

Konkursa Nolikums, apakštēmas un Pieteikums.