LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
18°C
 
A A A

Zīmējumu konkurss „Atjaunotai robežsardzei – 30”

Atzīmējot Valsts robežsardzes atjaunošanas 30. gadadienu, lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni par Valsts robežsardzi un tās galvenajiem uzdevumiem un popularizētu robežsarga profesiju bērnu un jauniešu vidū, Valsts robežsardze izsludina zīmējumu konkursu “Atjaunotai robežsardzei – 30”, kas norisināsies līdz 7.novembrim.

Zīmējumu konkursā aicinām piedalīties ikvienu skolas vecuma bērnu un iesniegt zīmējumus par robežsardzi, robežsargiem un robežu, par pamanītu robežsargu dalību sabiedriskajās aktivitātēs un starptautiskajās misijās, par robežsargu mācībām, dienestu un ikdienu.

Zīmējumu konkurss norisināsies trīs vecuma grupās:

  • 1. – 4. klase,
  •  5. – 9. klase,
  • 10. – 12. klase.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit

 

coloring.cool