LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 21. janvāris
Agne, Agnese, Agnija
Ludza
Cloudy
-5°C
 
A A A

Zilupē notiks vakcinācija pret Covid-19

Piektdien, 17. septembrī no plkst. 15.00 līdz 19.00 Zilupes tautas namā (Tautas iela 1, Zilupe, Ludzas novads) notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19.

Vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta (dzīvās rindas kārtībā), un to nodrošina Rēzeknes slimnīca sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Vakcinācija notiks ar “Pfizer”/”BioNTech” vakcīnu Comirnaty. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), savukārt, pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

 

coloring.cool