LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Ziemassvētku labdarības akcija ziedu un ideju telpā „Rudais kaķis un āboliņš”

фотография(12)Katrs no mums dzīvo savā pasaulē. Mūsu pasaules ir dažādas – lielas u mazas. Katram ir par ko priecāties, sapņot, skumt un ko nožēlot. Jūs noteikti piekritīsiet, ka bieži mēs nepievēršam uzmanību tam, kas notiek mums apkārt. Mēs palīdzam tikai tad, kad no mums to prasa (un bieži darām to ne īpašas vēlēšanās).

Mūs neviens nelūdza palīdzēt. Mēs vienkārši nolēmām izdarīt kaut ko labu, ko tādu, ko spēj izdarīt katrs no mums. Tas ir tik vienkārši un tik svarīgi, jo tuvojas Ziemassvētki, tuvojas brīnumu laiks.

No 10. novembra līdz 20. decembrim ziedu un ideju telpā „Rudais kaķis un āboliņš” notiek labdarības akcija – dāvanu savākšana bērniem no Ludzas novada bērnu nama-patversmes. Arī jūs varat pievienoties šai akcijai, kļūt par eņģeli, atnest uz veikaliņu apsveikuma kartiņas, grāmatas, spēles, apģērbu, saldumus, visu, kas nāk prātā un kas var padarīt bērnu kaut nedaudz laimīgāku.

Pirms Ziemassvētkiem visas savāktas dāvanas tiks nogādātas uz bērnu namu-patversmi Isnaudā. Veidosim pasaku kopā, jo dāvināt ir daudz patīkamāk, nekā saņemt!

Gaidām jūs pēc adreses Latgales iela 119 Ludzā.

Jūsu “Rudais kaķis un āboliņš”

coloring.cool