LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Clear
-4°C
 
A A A

Zemkopības ministrija reģionālajās konferencēs informēs lauksaimniekus par nozaru aktualitātēm

2011. gada pavasarī Zemgalē, Latgalē, Kurzemē un Vidzemē Zemkopības ministrija organizēs četras reģionālās konferences lauksaimniekiem “Esi informēts un pelni laukos”, kurās notiks diskusijas par aktuālajiem jautājumiem lauksaimniecībā, zivsaimniecībā, mežsaimniecībā un lauku attīstībā.

Ikvienam konferences dalībniekam būs iespēja piedalīties kādā no četrām darba grupām par lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un mežsaimniekiem aktuāliem jautājumiem – investīcijām, platībmaksājumiem, izmaiņām nodokļos un citiem aktuāliem jautājumiem.

Zemkopības ministrijas reģionālās konferences notiks:

4. martā – Jelgavā, Jelgavas pils, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Lielā iela 2;

10. martā – Rēzeknē, Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95;

25. martā – Valmierā, Valmieras Kultūras centrs, Rīgas iela 10;

1. aprīlī – Talsos, Talsu Tautas nams, Lielā iela 19/21.

Konferenču “Esi informēts un pelni laukos” sākums pulksten 11.00, noslēgums – pulksten 15.00. Ierašanās un dalībnieku reģistrācija no pulksten 10.30.

Lauksaimnieku, zivsaimnieku, mežsaimnieku un lauku iedzīvotāju jautājumus, uz kuriem vēlas dzirdēt atbildes konferencēs, lūdzu, iesūtīt uz e-pasta adresi laukutikls@llkc.lv vai zvanot uz tālruni 63007559.