LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

“Zaldātu radziņā” peldēties atļauts

DSC_0092Šā gada maija nogalē Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta „BIOR” Diagnostikas centra Latgales reģionālās laboratorijas Rēzeknes nodaļa Mazā Ludzas ezera peld­vietā „Zaldātu radziņš” noņēma ūdens paraugus testēšanai.

Testēšanas veicēji infor­mēja Ludzas novada paš­valdību, ka ūdens kvalitāte Mazajā Ludzas ezerā pēc izmeklētajiem mikrobioloģiskajiem rādītājiem un vizuālās pārbaudes pa­raugu ņemšanas vietā ir atbilstoša MK noteiku­miem Nr. 608 „Noteikumi par peldvietu ūdens monitoringu, kvalitātes nodro­šināšanu, un prasībām sabiedrības informēšanai” un tā bioloģiskais piesārņojums un ūdens ķīmis­kais sastāvs neapdraud peldētāju veselību. Slēdziens par peldūdens kvalitāti – peldēties atļauts.

Ludzas novada pašvaldība atgādina, ka SUŅUS UN CITUS MĀJDZĪVNIEKUS PELDINĀT sabiedriskajās peldvietās ir KATEGORISKI AIZLIEGTS.

Cienījamie atpūtnieki! Peld­vietas „Zaldātu radziņš” teritorijā ir uzstādīti atkritumu grozi, tāpēc parūpēsimies, lai atkritumi nonāktu tajos, nevis smiltīs, ūdenī vai zālē.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool