LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Vosorys pīdzeivuojums Latgolā! Turisma rallejs ar atpyutu bez skrīšonys

Pašā vasaras vidū – 30. Jūlijā tūrisma portāls www.atputasbazes.lv jūs aicina piedalīties tūrisma rallijā. Šoreiz tas būs “Piedzīvojums Latgalē”. Tas nav ātrums, tā ir atpūta .

Maršruts vedīs pa vairākiem Latvijas skaistules – Ezeru Zemes novadiem. Jūs varēsiet iepazīt Līvānu, Daugavpils, Krāslavas, Aglonas, Preiļu, Rēzeknes, Ludzas novadus, kā arī skaistākās un interesantākās Latgales tūrisma, dabas, kultūras un vēstures vietas.

Kā ierasts mūsu tūrisma rallijos, arī šoreiz noteicošais noteikti nebūs ātrums, bet gan iespēja atpūsties draugu vai ģimenes lokā, uzzināt ko jaunu, izvingrināt prātu atjautībā un asprātībā, varbūt arī pārbaudīt savas spējas kādās īstiem tūristiem vajadzīgās nodarbēs. Bez tam vasara Latgalē noteikti ir tā vērta, lai to izbaudītu pa īstam un no sirds.

Starts tūrisma rallijam būs pie Latgales sliekšņa – Jēkabpilī, atjaunotajā Vecpilsētas laukumā. Noslēguma pasākums plānots pie Pušas ezera, viesu nama “Leiči” apkārtnē, kur varēsiet atpūsties un baudīt latgaliešu dziesmas, dančus, atraktīvas izklaides un vēl daudz ko citu.

Iepazīstot Latgali, atminot maršruta leģendas, kontrolpunktos izpildot uzdevumus (tie šoreiz būs īsti latgaliski, asprātīgi un aizraujoši), varēsiet krāt punktus un kļūt par tūrisma rallija uzvarētāju. Protams, būs arī vairākas īpašas nominācijas un ļoti interesantas balvas.

Šoreiz mūsu tūrisma rallijā izteikušas vēlmi piedalīties arī komandas no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Ļoti priecāsimies satikt jūs – mūsu azartiskās, jaukās un pieredzējušās tūrisma ralliju ekipāžas, kā arī jaunus, atraktīvus un zinātkārus dalībniekus.

Noslēguma pasākumu ar latgalisku piesitienu vadīs aktieri Lauris Dzelzītis un Gundars Silaktiņš.

Biļetes dalībai tūrisma rallijā jau savlaicīgi iegādājamas “Biļešu Servisa” kasēs un internetā. Dalības maksa līdz 30. jūlijam tikai 4 Ls no personas, pasākuma dienā – 6 Ls no personas. Bērniem līdz 12 gadu vecumam bez maksas!

Sekojiet informācijai www.atputasbazes.lv , www.turismarallijs.lv

Tiksimies 30. jūlijā Latgalē!