LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

Vīru handbols: sīvā cīņa par bronzu

14.maijā Ludzā handbola klubs SK Latgols savā laukumā uzņēma viesus no HK Ogre/Miandum. Šī jau bija trešā spēlē cīņā par bronzas medaļām, kas noslēdzās ar ogrēniešu uzvaru. Pēc trim spēlēm rezultāts sērijā ir 1-2 ogrēniešu labā. Nākamā spēle piektdien, 19. maijā, Ogrē.

Svētdienas spēlē SK Latgols bija praktiski labākajā sastāvā ar Raivi Gorbunovu, Austri Tuminski un Jāni Pavloviču sastāvā, bet HK Ogre/Miandum vienībai atkal nācās iztikt bez Arta Kurmēna un Andra Pozņaka.
Pirmajā puslaikā abas komandas rādīja kļūdām bagātu un mazrezultatīvu handbolu. Neviena no komandām nespēja izrauties drošākā vadībā un spēle ritēja punkts punktā. Ludzas vienībā ierasti līdera lomas uzņēmās Austris Tuminskis un Jānis Pavlovičs katram no viņiem gūstot 3 vārtus, bet vārtos šajā spēlē Ludzas vārtos veiksmīgi darbojās Elvijs Kušners. Ogres komandā pirmajā puslaikā trīs vārtus guva Arvis Laganovskis, divus vārtus iemeta Uvis Strazdiņš, bet vārtos teicami darbojās Andris Molotanovs.
Otrajā puslaikā turpinājās mazrezultatīvs handbols un abu komandu vārtsargu teicamais sniegums vārtos neļāva rezultātam augt straujāk. Līdzīga cīņa risinājās visu atlikušo spēli un mača kulminācija pienāca pēdējā minūtē, kad rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu – Laganovskis neizmantoja metienu no 6 m līnijas, bet Jānis Pavlovičs pēdējās sekundēs ātrajā uzbrukumā trāpīja pa vārtu stabu, kas nozīmēja, ka arī spēlē šajā sērijā kādā spēlē būs jāaizvada pēcspēles soda metienu sērija, lai noteiktu uzvarētāju.
Ludzas Latgols vārtos sūtīja abus vārtsargus, kas arī deva rezultātu, jo abi vārtsargi atsita vairākus metienus, bet Ludzas spēlētājiem vārtus liedza gūt Andra Molotanova veiksmīgais sniegums. Vitālijam Borisenko bija iespēja izraut uzvaru, bet atkal talkā nāca vārtu pārliktnis. Arī pēc piecām metienu sērijām uzvarētājs netika noskaidrots un spēle risinājās līdz pirmajai kļūdai. Savas iespējas izmantoja Laganovskis un Strazdiņš Ogres komandas sastāvā, bet Raivja Gorbunova metienu atvairīja Andris Molotanovs, kas nozīmēja, ka šajā spēlē uzvaru izcīna HK Ogre/Miandum vienība un izvirzās vadībā arī sērijā ar rezultātu 2:1.

Nākošā spēlē risināsies 19. maijā HK Ogre/Miandum mājas spēļu zālē.

Bronzas medaļu sērija ilgst līdz kādas komandas trīs uzvarām.
SynotTip handbola Virslīga. Bronzas sērija
SK Latgols – Ogre/Miandum 26:27 (9:7, 21:21)

Latgols: Pavlovičs 10/3, Tuminskis 7/3, Gorbunovs 4/1, Pegasovs 3, Strazds 1, Seņkāns 1.
Ogre/Miandum: Arv. Laganovskis 11/2, Strazdiņš 7/2, Art. Laganovskis 4/2, Ģērmanis 3/1, Lepers 1, Mancurovs 1.

Sagatavots pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas

Plašāk – www.handball.lv

coloring.cool