LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām

Topošās māmiņas no 25. janvāra tiek aicinātas uz vingrošanas nodarbībām, kas būs nelielas slodzes relaksējoša dzemdību sagatavošanas kustību stunda, ietverot muskuļu stiprināšanas vingrojumus, elpošanas vingrinājumus, dzemdību pozu, pašmasāžas un relaksācijas paņēmienu apguvi.

Nodarbībā var piedalīties topošā māmiņa no 13. grūtniecības līdz pat dzemdību dienai. Pievienoties var jebkurā laikā. Nodarbību laikā topošajām māmiņām tiks sniegta informācija par fizioloģiskajām norisēm grūtniecības un dzemdību laikā, kas palīdzēs psiholoģiski sagatavoties un ļauties dabiskām norisēm dzemdību procesā.

Nodarbības notiks katru ceturtdienu plkst. 10:00 – 11:00, ilgums ~1h. Tajās tiks veikti vieglas slodzes vingrinājumi, dzemdību elpošanas treniņš, atslābināšanās un pašmasāžas veikšana. Vingrošana notiks vieglā apģērbā un zeķītēs.

Nodarbības vadīs sertificēta grūtnieču vingrošanas nodarbību vadītāja Anita Baltalksne. Nodarbības notiks Ludzas novada bērnu un jauniešu centrā, Tirgus ielā 22, Ludzā.

Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 26633854 vai e-pastu [email protected]

coloring.cool