LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Viesu komandas aizbraukušas – rezultāti iedvesmo

Tradicionālais Ludzas novada Sporta skolas rīkotais starptautiskais turnīrs handbolā beidzies. Aizbraucot viesi atvadījās līdz nākamajam gadam. Sacensības satuvina, sadraudzē 5 valstu sportistus, trenerus, ļauj iegūt pieredzi. Protams, organizatoriem ir liela atbildība, uzņemot vairākus simtus spēlētāju. Sporta Skolas direktore Elēna Fjodorova pateicas visiem, kuri palīdzēja turnīra organizēšanā: Ludzas 2. vidusskolas kolektīvam, 2. vidusskolas ēdnīcas darbiniecēm, viesnīcu „Lūcija” un „Ludza” darbiniekiem, Edgaram Romanovskim par garšīgajām balvām, sporta klubam „Latgols” un, protams, Ludzas novada pašvaldībai.

Rezultāti pa vecuma grupām img_1430

  1. gadā dzimušo meiteņu grupā startēja 5 komandas.

I vietā – Jēkabpils;

II vietā – Garliava (Lietuva);

III vietā – Sanktpēterburgas komanda.

Mūsu meitenes palika piektās.

  1. gada zēnu grupā – 9 komandas.

I vietā – Minska SKA;

II vietā – Sanktpēterburga;

III vietā – Ludza (labākais spēlētājs komandā – Endijs Kušners. Komandas treneris – Andrejs Narnickis; turnīrā komandu vadīja Anita Puncule un Gunārs Dalibo).img_1412

  1. gadā dzimušo meiteņu grupā – 5 komandas.

I vietā – Garliava (Lietuva);

II vietā – Novopolocka;

III vietā – Ludza (labākā spēlētāja – Jelizaveta Haindrava, trenere – Kristīne Klementjeva).

  1. gadā dzimušo zēnu grupā – 7 komandas.

I vietā – Minskas SKA 1. komanda;

II vietā – Minskas SKA 2. komanda;

III vietā – Ludza (labākais spēlētājs – Daniels Podolecs, treneris – Gunārs Dalibo).img_1395

Mūsējo pretinieki bija spēcīgi, īpaši – Baltkrievijas klubu komandas. Iegūtās medaļas priecē. Patīkami, ka turnīra prestižs ar katru gadu pieaug un vēlme vēlreiz atgriezties mūsu pilsētā ir visiem dalībniekiem.

Šis turnīrs bija veltīts Ludzas 840 gadu jubilejai.

Vanda Žulina,

korespondente

coloring.cool