LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Vienkāršs, bet sirsnīgs paldies

liza_haindrava_liana_nagleKad pavasarī izskanēja aicinājums Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) iniciatīvai “Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies”, ilgi nedomājot, nolēmu konkursam pieteikt savu skolotāju, klases audzinātāju Liānu Nagli. Un tagad rudenī, 25. oktobrī, abas tikām aicinātas uz noslēguma pasākumu Ikšķiles vidusskolā.

Pasākumā piedalījās gan skolēni, kura pieteica savus skolotājus nominācijā “Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies”, gan skolotāji, kas pateicās saviem esošajiem un bijušajiem skolēniem nominācijā “Skolnieks, kuram es gribu pateikt paldies”.

Jāatzīmē, ka šī iniciatīva nebija konkurss par labākajiem. Tā bija iespēja pateikt ikdienā nepateikto, piemirsto, sirsnīgo paldies. Iespējams, kāda rīcība, notikums, vārdi, attieksmes ir rosinājušas mūs ielūkoties vienam otrā dziļāk, savādāk, ievērot to, ko ikdienā nepamanām, mācīties vienam no otra.

Pasākumā ieskatījāmies iesūtīto video, aizkustinošo vēstuļu, prezentāciju lappusēs. Ikšķiles vidusskolas pašdarbības kolektīvu uzstāšanās mijās ar Valtera Frīdenberga muzikālajiem sveicieniem.

Jeļizaveta Haindrava,

Ludzas 2. vidusskolas 9.a klase

coloring.cool