LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

VID Muitas kriminālpārvalde turpmāk – VID Muitas policijas pārvalde

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka 2014.gada 12.novembrī stājas spēkā grozījumi likumā „Par Valsts ieņēmumu dienestu”, kas nosaka, ka Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes nosaukums turpmāk būs Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvalde.

Līdz ar struktūrvienības nosaukuma maiņu mainās arī elektroniskā pasta adrese, proti, turpmāk tā būs – [email protected] līdzšinējās [email protected] vietā. Trīs mēnešus vēl darbosies līdzšinējā e-pasta adrese, tomēr aicinām jau laikus sākt izmantot jauno VID Muitas policijas pārvaldes e-pasta adresi – [email protected].

VID Muitas kriminālpārvaldes nosaukuma maiņu noteica vairāki faktori –  vārda salikuma «kriminālpārvalde» divējādā izpratne un grūtības veikt iestādes nosaukuma viennozīmīgu tulkojumu svešvalodās, nepieciešamība noteikt skaidru tiesībaizsardzības iestādes darbības jomu un kompetenču apjomu, kā arī visu VID tiesībaizsardzības iestāžu nosaukumu vienādošana (VID struktūrvienība ir arī VID Finanšu policijas pārvalde).

Vēršam uzmanību, ka līdz ar jauno nosaukumu – VID Muitas policijas pārvalde – struktūrvienības atrašanās vieta un cita kontaktinformācija paliek nemainīga.

coloring.cool