LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Snow
-2°C
 
A A A

VID bezmaksas semināri par mantiskā stāvokļa deklarēšanu martā tiek organizēti arī pēc darba laika

Lai par Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likuma piemērošanu informētu pēc iespējas plašāku iedzīvotāju loku, Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka, sākot ar 2012.gadu martu, bezmaksas semināri par mantiskās stāvokļa deklarēšanu VID klientu apkalpošanas centros visā Latvijā tiek organizēti arī pēc pulksten 17:00.

Bezmaksas semināri pulksten 17:00 un vēlāk par Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likuma piemērošanu martā tiek organizēti arī VID Latgales klientu apkalpošanas centros Krāslavā, Rēzeknē, Ludzā, Daugavpilī, Preiļos un Balvos. Lūgums uz šiem semināriem iepriekš pieteikties, zvanot uz norādītajiem tālruņa numuriem. Aktuālā informācija par VID bezmaksas semināriem pieejama VID mājaslapā sadaļā “Semināri nodokļu maksātājiem”.

Latgales pilsētās 2012.gada martā plānotie semināri

par Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likumu pulksten 17:00 un vēlāk

Vieta Kontakttālrunis Datums, laiks Tēma Adrese Mērķauditorija
Ludzas KAC

Tālr.: 65707378

19.03.2012.

Plkst. 17:30

Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšana. Ludza, Raiņa iela 25, Ludzas Klientu apkalpošanas centrs, lasītava. Visi interesenti.
Kopš mantiskā stāvokļa deklarāciju iesniegšanas termiņa sākuma, 2012.gada 1.marta, līdz 2012.gada 9.martam VID ir iesniegtas 2487 mantiskā stāvokļa deklarācijas, 1270 no tām – pagājušās nedēļas laikā.

VID atgādina, ka mantiskā stāvokļa deklarāciju līdz 2012.gada 1.jūnijam iespējams iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu ikvienam VID klientu apkalpošanas centram, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu nosūtīt uz e-pasta adresi VID.sakumdeklaracija@vid.gov.lv vai iesniegt elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu.
Informācija par Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likuma piemērošanu un par mantiskā stāvokļa deklarācijas aizpildīšanu pieejama VID mājaslapas kreisajā pusē sadaļā “Fizisko personu mantiskais stāvoklis”.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iedzīvotāji ir aicināti zvanīt uz VID Informatīvo tālruni 1898, konsultēties klātienē ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā, apmeklēt VID bezmaksas seminārus visā Latvijā vai uzdot jautājumus VID mājaslapā sadaļā “Kontakti / Uzdot jautājumu VID, atsauksmes”.

VID Sabiedrisko attiecību daļa
(tel. 67028691, 67028695, 26558389)