LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Veterinārmedicīnas likumā plānots veikt vairākus grozījumus

Šodien, 10. maijā valdība izskatīja un apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) izstrādāto likumprojektu „Grozījumi Veterinārmedicīnas likumā”, kurš Veterinārmedicīnas likumā paredz vairākas būtiskas izmaiņas.

Izstrādātie grozījumi paredz likumā noteikt, ka dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu, kas nav paredzēti cilvēku patēriņam, aprite notiek saskaņā ar atbilstošajām Regulām – Eiropas Parlamenta un Padomes 2009.gada 21.oktobra Regulu (EK) Nr.1069/2009, ar ko nosaka veselības aizsardzības noteikumus attiecībā uz dzīvnieku izcelsmes blakusproduktiem un atvasinātajiem produktiem, kuri nav paredzēti cilvēku patēriņam, un ar ko atceļ Regulu (EK) Nr.