LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
22°C
 
A A A

Veselības veicināšanas aktivitātes 2022.gada jūnijā

Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/024 „Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros jūnija mēnesī būs organizētas šādas nodarbības:

1.jūnijā no plkst. 9.00 piedāvājam nodarbību dienu iekšējo resursu atjaunošanai, garīgajam līdzsvaram un iedvesmai. Darbs ar dabas materiāliem un joga ar aerojogas elementiem kopā ar jogas speciālisti Olgu Hodasēviču un psiholoģi un mākslas terapeiti Aiju Centneri. Nodarbība norisināsies “Ceplīši”, Ceplīšos, Lendžu pagastā, Rēzeknes novadā. Transports turp un atpakaļ ir pieejams.

Mācību gads noslēdzies, laiks izkustēties! 4. jūnijā plkst. 11.00 aicinām piedalīties Bērnu pasaules dienas pasākumā, kur bērniem profesionāļu vadībā būs iespēja iesaistīties sportiskās aktivitātēs –spēlēs, rotaļās, stafetēs, kā arī līdzdarboties radošajās darbnīcās un nogaršot veselīgus smūtijus.

Pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 draudzīgā un radošā vidē bērns spēs apgūt socializācijas prasmes un iemācīties organizēti darboties grupā pieaugušo vadībā. Nodarbības paredzētas mazuļiem kopā ar māmiņu vai citu pieaugušo bērnu adaptācijai pirms bērnudārza gaitu uzsākšanas. Programmā dabas pētīšana, ritms, dziesmiņas, skaitāmpanti, sīkās motorikas treniņš, mākslas uzdevumi un relaksācija.

  • Vingrošanas nodarbības

Stadiona “Vārpa” manēžā (Sporta ielā 21, Ludzā) notiks klātienes vingrošanas nodarbības. Pirmdienās plkst. 12.30 un trešdienās plkst. 18.00

  • Veselīga uztura nodarbības un gatavošanas meistarklases

13.jūnijā no plkst. 11.00 nodarbības tēma “Apzināta ēšana” un 16.jūnijā no plkst. 11.00 nodarbības tēma “Vēlos sasniegt savu mērķi! Sports un uzturs”. Abas nodarbības norisināsies Ludzas 2.vidusskolā (P. Miglinīka ielā 34A).

16.jūnijā no plkst. 17.30 nodarbības tēma “Uztura loma sirds – asinsvadu slimību profilaksē un ārstēšanā”, kas notiks Ludzas novada Sociālā dienesta Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrā (18.novembra iela 17a). 

30.jūlijā no plkst. 9.00 norisināsies velobrauciens „Brīvs no atkarībām”. Pulcēšanās vieta: Ludzas pilsētas stadionā “Vārpa”, Sporta ielā 21, Ludzā

Visi pasākumi ir bezmaksas.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja
projekta vadītāja
Ilona Rimša

coloring.cool