LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Aicinām pieteikt kandidātus Atzinības rakstiem un apbalvojumam “Ludzas novada Goda pilsonis”

Līdz šī gada 1. novembrim Ludzas novada pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus apbalvojumam “Ludzas novada Goda pilsonis” un pretendentus Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstiem. Ja Jūsu paziņu lokā ir kāds, kurš ir pelnījis īpašu atzinību par savu darbu un sniegumu sabiedrībai, piesakiet savu kandidātu!

Aicinām iesniegt pieteikumus Atzinības rakstiem un apbalvojumam “Ludzas novada Goda pilsonis” Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludzā, Ludzas novadā, 312. kab., līdz šī gada 1. novembrim. Apbalvojums un Atzinības raksti tiks pasniegti Ludzas Tautas namā, Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinīgā pasākuma laikā.

Nolikumi un sīkāka informācija pieejama šeit:

Līdz 1. novembrim var izvirzīt kandidātus apbalvojumam “Ludzas novada Goda pilsonis”

Turpmāk pieteikt kandidātus Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstiem varēs līdz 1. novembrim

NOLIKUMI

 

 

coloring.cool