LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Veiksmīgi aizvadīts rudens “Ģimenes pikniks”

Arī Ludzā ir vieta, kur aktīvas māmiņas sanāk kopā. Māmiņu klubs “Puķuzirnītis” Ludzā darbojas jau sen, tā pirmsākumi meklējami teju septiņus gadus atpakaļ. Šo darbības gadu laikā tika organizēti neskaitāmi pasākumi, viens no tiem – “Ģimenes pikniks” aizvadītajā nedēļas nogalē.

Ludzas Mazā ezera pludmalē “Radziņš”, neskaitot “Māmiņu kluba” biedrus, uz “Ģimenes pikniku” baudīt rudens priekus kopskaitā ieradās ap 8 ģimenēm. Aktivitātes todien visdažādākās, sākot ar radošām nodarbēm, beidzot ar kopīgas maltītes pagatavošanu.

“Populārākā aktivitāte viennozīmīgi bijusi dārgumu meklēšana – tie bija āboli, šokolādes sieriņi. Popularitāti guvis arī Foto stūrītis, kur pasākuma apmeklētājus fotografēja audzēkņi no BJC foto pulciņa, audzinātājas Irinas uzraudzībā.  No kastaņiem varēja taisīt krelles, rokassprādzes. Meistarojām arī atstarotājus tumšajiem ziemas vakariem.” stāsta Ludzas Māmiņu kluba vadītāja Ilona Kondrāte.

Dārgumi atrasti!

 

Kopumā pasākums atstājis vien pozitīvus iespaidus. “Visvairāk priecē, ka pasākumu apmeklē tās ģimenes, kuras jau ne reizi vien ir bijušas mūsu rīkotajos pasākumos un nāk kopā ar draugiem. Laiks bija fantastisks. Pasākums izvērtās sirsnīgs, draudzīgs. Arī citas mammas nāca palīgā veidot gaļas bumbiņas frikadeļu zupai. Atsauksmes par pasākumu ir labas, tas silda sirdi un dod spēkus turpināt un darīt. Ar savu produkciju mūs atbalstīja Ludzas maiznīca – tā bija maize pie zupas ko uzkost un cepumi pie tējas. Protams, pasākums nebūtu noticis bez pašvaldības līdzfinansējuma un atbalsta.” tā Ilona.

Kopā darbs sokas ātrāk.

Arī vecāki iesaistās dārgumu meklēšanā

Jāatzīmē, ka māmiņu klubam šogad aizvadīti ļoti daudzi jauki un visnotaļ oriģināli pasākumi, kā piemēram, šogad īpaši pieprasīts pasākums- Tēvu dienas fotosesija.  Ja pērn iedzīvotāji bija kūtri, tad šogad ieradās ap 30 ģimenēm. Nebijis pasākums mūsu pilsētā, bērnu apģērbu tirdziņš “Andele” un daudzi citi. Jautāts arī par nākotnes iecerēm, arī to netrūkst. Māmiņu klubs plāno arī pavasarī sarīkot kādu pikniku, protams, neizpaliks arī bez Ziemassvētku Rūķu darbnīcas, top plāni nākošajai Tēvu dienas fotosesijai, kas nu būs jubilejas- piektā.

 Ludzas māmiņu tikšanās vieta ir internāta telpa 1.stāvā un ikviens tur ir gaidīts. ”Sākumā māmiņas bija aktīvākas, bet tagad jaunu mammu klāt mums nav nācis. Bet ceram, ka nāks jaunas mammas ar jaunām idejām un jauniem uzskatiem. Mēs tikai priecāsimies, ja mūsu pulciņš augs!” uzsver Ilona.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

coloring.cool