LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Vecās spēles jaunajā laukumā

2010. gada 28. augustā plkst. 14.00 Stacijas 57, Blaumaņa 2/55 un Skolas 38 māju pagalmā (pie bērnudārza “Rūķītis”) notiks jauniešu aktīvās atpūtas laukuma atklāšana!

Laukums tika izveidots Ludzas novada pašvaldības projekta “Jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveide Ludzas pilsētas Centra rajonā” ietvaros, kuru finansē Izglītības un zinātnes ministrija Jaunatnes politikas valsts programmas 2010. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jauniešu aktīvās atpūtas laukuma atvēršanas pasākuma ietvaros notiks draudzīgās sporta spēles starp dažādu Ludzas māju pagalmu jauniešiem “Vecās spēles jaunajā laukumā”. TU vari izveidot savu komandu 5 cilvēku sastāvā un aizstāvēt sava pagalma godu!!!

Notiks trīs dažādas sacensības:

basketbola soda metienu sacensības 14-17 gadīgiem jauniešiem;

kombinētā stafete “Vai tu vari?” 15-18 gadīgiem jauniešiem;

kombinētā stafete “Jautrie līkloči” 13-15 gadīgiem jauniešiem.

Lai pieteikt komandu sacensībām, jāaizpilda pieteikuma anketa https://ludzasnovads.lv/ un jāaizsūta uz e-pastu jklietussargs@inbox.lv vai darba laikā atnest uz Bērnu un jauniešu centru Tirgus ielā 22 vai aizpildīt to Bērnu un jauniešu centrā uz vietas LĪDZ ŠĪ GADA 26.AUGUSTAM!

Sacensību tiesneši – Ludzas jauniešu kluba jaunieši un mazjaunieši. Uzvarētāji saņems diplomus un balvas.

Jautājumus var uzdot pasākuma organizētājiem – Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja asistentei Violai Andruščenko (darba tālr.: 65707131 mob.: 29159971) un Ludzas jauniešu kluba “Lietussargs” vadītājai Taņai Juškānei (mob.: 29550637).

ESI AKTĪVS – PIEDALIES!

Sacensību Nolikums