LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
1°C
 
A A A

Varam balsot par konkursa “Ludzas novada himna” darbiem

11.janvārī uz pirmo sēdi pulcējās Ludzas novada pašvaldības konkursa “Ludzas novada himna” žūrijas komisija un tika atvērtas 8 anonīmas aploksnes ar konkursa darbiem (himnas demo versijas CD formātā, notis ar vārdiem un himnas teksts).

18.janvārī komisija sanāca otro reizi. Tā jau bija izvērtējusi darbus un izvēlējusies labākos, ko tagad ir iespēja vērtēt iedzīvotājiem, izvēloties Ludzas novada himnai atbilstošāko darbu.

Tautas balsošanai nodoti četri darbi: “Lūdzam par Ludzu”, “Ludzas novada himna”, “Dziesma par Ludzu”, “Ludzas novada himna” (autori netiek nosaukti).

Nobalsot par izvirzītajiem darbiem varēs no š.g. 27. janvāra līdz 26. februārim pašvaldības mājaslapā www.ludza.lv (galvenās lapas augšējā labajā stūrī).

Visās novada bibliotēkās ir pieejams internets, un ikviens bibliotēkās var izlasīt, noklausīties konkursa darbus un nobalsot par vienu no tiem. Balsot būs iespējams arī Ludzas novada pašvaldības administratīvajā ēkā – 1. stāva vestibilā (Raiņa ielā 16, Ludzā, Ludzas novadā), kur būs iespēja noklausīties visus 4 konkursa darbus.

Tautas nobalsošanas rezultāti tiks ņemti vērā, nosakot konkursa uzvarētāju, tomēr žūrijas komisija pieņems galīgo lēmumu noslēguma sēdē.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 1. martam.

Žūrijas sastāvā strādā: komisijas priekšsēdētāja Evita Podoļeca – Ludzas Mūzikas pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā; komisijas locekļi Ēriks Čudars – Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas kordiriģēšanas nodaļas vadītājs; Jānis Ivulāns – Ludzas novada domes deputāts; Inta Nagla – Ludzas vakara vidusskolas direktores vietniece mācību darbā; Aina Kairova – Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagoģe, kora pulciņa skolotāja.

Saskaņā ar konkursa Nolikumu, ja iesniegtie darbi būs pietiekoši augstvērtīgi, atbilstošākais darbs iegūs Ludzas novada himnas statusu. Trīs veiksmīgākie pretendenti tiks apbalvoti ar Ludzas novada pašvaldības Pateicības rakstiem un naudas prēmiju: 700 eiro saņems konkursa uzvarētājs, 200 eiro un 100 eiro – attiecīgi divu citu labāko darbu iesniedzēji.

Ērika Bondarenko,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Svetlanas Rimšas foto

coloring.cool