LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

VARAM aicina piedalīties Latgales Reģiona izaugsmes forumā “Tavā varā!”

Latgales izaugsmes forums norisināsies no1. līdz 4. novembrim Daugavpilī, Līvānos, Rēzeknē un Rugājos. Foruma ietvaros plānoti 4 pasākumi: Jauniešu diena, Uzņēmēju diena, Ministriju diena, Politiķu diena.
Latgales plānošanas reģions aicina pašvaldību speciālistus, NVO, iestādes un organizācijas, kā arī iedzīvotājus aktīvi piedalīties foruma pasākumos.
1. novembrī Daugavpils Universitātes 115. auditorijā, Parādes ielā notiks 1.Latgales izaugsmes foruma Jauniešu diena.
VARAM aicina pieteikties dalībai Latgales reģiona izaugsmes foruma Jauniešu dienā, aizpildot reģistrācijas formu mājas lapa www.tavavara.lv līdz šī gada 26. oktobrim. Dalība forumos ir bezmaksas.
Plašāku informāciju par diskusiju, tas darba kārtību, prezentācijas un ziņas par lektoriem iespējams iegūt mājas lapa www.tavavara.lv.
Jautājumus un ierosinājumus sūtīt uz e-pastu: forums@tavavara.lv.
Reģionu izaugsmes forumi oktobrī un novembrī tiek organizēti visā Latvijā, un to galvenais uzdevums ir skaidrot vietējo stratēģiju, iniciatīvu un partnerības nozīmi teritoriju attīstība un nozaru politiku īstenošana, popularizēt labas prakses piemērus Eiropas Savienības fondu apguve, ka ari apspriest un novērtēt VARAM sagatavoto reģionālās attīstības stratēģiju.
Iesaistīties foruma diskusijās aicināti pedagogi, jaunieši, studenti un viņus pārstāvošo organizāciju speciālisti, uzņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, profesionālo un nevalstisko organizāciju vadītāji, pašvaldību deputāti un nozaru ministriju pārstāvji.
Katra foruma pirmajā – t.s. Jauniešu dienā paredzēta diskusija, kura tiks apspriestas jauniešu, studentu, vietējo jauniešu organizāciju, formālu un neformālu apvienību sadarbības iespējas ar pilsētu un novadu pašvaldībām reģiona izaugsmes labā. Reģiona skolu un augstskolas pārstāvji sniegs vērtējumu par apstākļiem, kas veido piederības sajūtu savai dzīvesvietai, dzimtajai pusei, prezentēs redzējumu par pilsētas/novada un visa reģiona nākotnes attīstību un dalīsies idejās par jauniešu iespējām aktīvi iesaistīties savas teritorijas attīstībā.