LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Valsts svētkiem veltīts muzikāls sveiciens “Dienvidu akvareļi”

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienai Ludzas novada iedzīvotājiem tiek dāvāts Latvijas Radio bigbenda un solista Daumanta Kalniņa koncerts “Dienvidu akvareļi” un Valsts prezidenta Egila Levita uzruna. 

Lai radītu svētku  sajūtu katra cilvēka sirdī, koncerta ierakstu var noskatīties arī novada domes laukumā uz LED ekrāna, 4. maijā plkst. 10.00 , 13.00 un 16.00. 

Valsts svētku koncerta norisi ir akceptējusi Prezidenta kanceleja un Kultūras ministrija šādās Latvijas reģiona pilsētās – Alojā, Aucē, Rojā, Lonē un Ludzā. Koncerta ieraksts tapa Ludzas Tautas namā.

Ludzas novada pašvaldības un Ludzas Tautas nama vārdā vēlamies teikt paldies par ieguldīto darbu koncerta ieraksta tapšanā ikvienam Latvijas Radio bigbenda mūziķim un tā vadītājam Kārlim Vanagam, VSIA “Latvijas koncerti” valdes leceklim Guntaram Ķirsim, projektu vadītājam Klāvam Balamovskim un solistam Daumantam Kalniņam!

Ikvienam novada iedzīvotājam novēlam gaišus, dvēseliskus, skanīgus un lepnuma pilnus svētkus!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Valentīna Razumovska

coloring.cool