LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Valsts probācijas dienests organizē izlīguma nedēļu

Lai vairotu sabiedrības informētību par iespēju risināt konfliktus, kas radušies noziedzīga nodarījuma rezultātā, ne tikai tiesas, bet arī izlīguma ceļā, Valsts probācijas dienests (VPD) no 2012.gada 21. līdz 25. maijam rīkos izlīguma nedēļu.
Izlīguma nedēļas ietvaros probācijas apmeklētāji tiks iepazīstināti ar konfliktu risināšanas metodēm, kā arī, izspēlējot dažādas situācijas, būs iespēja teorētiskās zināšanas nostiprināt praksē. Visi interesenti, kas vēlas uzzināt vairāk par izlīguma procesu ar starpnieka palīdzību, visas nedēļas garumā, tiek gaidīti VPD Ludzas TSV, Raiņa ielā 16, Ludzā. Grupas aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 65707328 vai 65707327, līdz 2012.gada 15.maijam.
Tāpat izlīguma nedēļas ietvaros VPD Ludzas teritoriālā struktūrvienība (TSV) 17.maijā organizēs konsultatīvo padomi, kurā pārstāvji no tiesas, prokuratūras, policijas un pašvaldības tiks informēti par izlīguma procesu ar starpnieka palīdzību, kā arī tiks pārrunāti citi aktuāli jautājumi par sodu izpildi.
Sīkāku informāciju par izlīgumiem ar piemēriem no dzīves lasiet VPD Ludzas TSV vadītājas Skaidrītes Jemeļjanovas rakstā “Es tev piedodu” portālā: http://www.politika.lv/temas/tiesiska_valsts_un_korupcija/es_tev_piedodu/