LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Valsts mēroga plakātu konkursā uzvar ludzāniete Agnese Kalvīte

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas šoruden rīkoja plakātu konkursu par vardarbību, un tam tika iesniegts 481 darbs.

Plakātu konkursā uzvarēja Ludzas pilsēta ģimnāzijas 11. klases skolniece Agnese Kalvīte. Konkursam Agnese izstrādāja 3 plakāta variantus ar dažādu krāsu un teksta izvietojumu, izmantojot grafisko redaktoru CorelDRAW. Jauno mākslinieci konsultēja J. Soikāna Ludzas mākslas skolas pedagoģe Ineta Zvonņikova.

Apsveicam Agnesi un viņas skolotāju!

Konkurss tika organizēts, lai vairotu bērnu un jauniešu izpratni par dažāda veida vardarbības izpausmēm interneta vidē un iespējām no tām izvairīties, kā arī informētu par iespējām meklēt palīdzību un atbalstu gadījumā, ja esi vardarbības upuris vai liecinieks. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notika šodien, 19. oktobrī, Rīgā – kustības “Draudzīga skola” konferences laikā.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool