LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija
Ludza
Clear
15°C
 
A A A

Vakcinācijas iespējas Ludzas medicīnas centrā

 

Vakcinācija pret COVID-19 notiek SIA  “Ludzas medicīnas centrs” vecajā korpusā, otrajā stāvā katru dienu:

Pirmdiena 900 – 1200 (brīvā rinda);

Otrdiena 900 – 1200 (brīvā rinda);

Trešdiena 800 – 1600 (pēc iepriekšējā pieraksta);

Ceturtdiena 1300 – 1600 (brīvā rinda);

Piektdiena 900 – 1200 (brīvā rinda);

 

Citas vakcinācijas pakalpojumu saņemšanas iespējas 

Vakcīnas pret Covid-19 iedzīvotāji var saņemt pie saviem ģimenes ārstiem un ārstniecības iestādēs (informācija par visiem 923 vakcinācijas kabinetiem Latvijā atrodas šeit), vakcinācijas punktos tirdzniecības centros (darba laiki atrodami šeit). 

Pieteikšanās vakcinācijai pret Covid-19 

  1. Pie sava ģimenes ārsta (pēc pieraksta) 
  2. Ārstniecības iestādēs – vakcinācijas kabinetu saraksts un karte (pēc pieraksta) 
  3. Zvanot vakcinācijas infotālrunim 8989 
  4. Portālā manavakcina.lv, ja personai ir internetbankas pilnā versija un iespēja autentificēt sevi portālā www.latvija.lv, izvēloties sev ērtu vakcinācijas vietu, datumu un laiku.  

Atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem, par vakcīnām, vakcināciju, tostarp par vakcīnu drošumu, izstrādāšanu, reģistrēšanu, vakcīnas izstrādāšanas ātrumu, informācija par Latvijā pieejamām vakcīnām, potenciālajām blakusparādībām u.c. jautājumiem atrodamas šeit. Latvijā ir pietiekams vakcīnu skaits, lai vakcīnas pret Covid-19 saņemtu ikviens, kas pieņēmis lēmumu vakcinēties. Vakcīna ir efektīvs veids, kā pasargāt sevi un savējos! 

coloring.cool