LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Uzticības tālruņa 116111 ikgadējā akcijā konsultēs pedagogus un vecākus, sagaidot jauno mācību gadu

116111Jau vairāku gadu garumā, sagaidot jauno mācību gadu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas bezmaksas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīko akciju „Uzticības tālrunis pedagogiem un vecākiem”.

Laikā no 26.augusta līdz 1.septembrim pedagogiem un vecākiem būs iespēja zvanīt uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas bezmaksas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111 un saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu sev aktuālos jautājumos saistībā ar psiholoģiskām problēmām attiecībās ar bērniem.

„Līdzšinējā pieredze rāda, ka uzsākot jauno mācību gadu gan pedagogiem, gan bērnu vecākiem ir daudz rūpju. Zvanītāji mēdz konsultēties par fiziskās un emocionālās vardarbības gadījumiem, problēmām saistībā ar bērnu un pusaudžu disciplinēšanu, uzdod jautājumus par izglītības iestādēm un izklāsta problēmsituācijas saistībā ar tām u.tml. Šīs akcijas ietvaros svarīgi sniegt psiholoģisku atbalstu tieši skolotājiem un vecākiem jaunā mācību gada ieskaņā, tā atvieglojot ar skolas gaitu atsākšanu saistītās problēmas”, norāda VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Uzticības tālruņa speciālisti atbildēs uz pedagogu un vecāku jautājumiem:

• darba dienās no plkst. 08:00 līdz plkst. 23:00

• sestdienās no 08:00 līdz 22:00

• svētdienās no 10:00 līdz 22:00

UT ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

coloring.cool