LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Uzņēmumi savlaicīgi tiek aicināti pieteikties atbalstīt ikgadējās pavasara „Tīrības dienas”!

Tiribas dienasAprīļa mēnesī Latvijā jau astoto reizi norisināsies akcija “Tīrības dienas”, kuru laikā iedzīvotāji, biznesa un valsts institūcijas tiks aicinātas sakopt un satīrīt ikvienu valsts stūrīti, sākot no savām mājām, uzņēmumiem un pagalmiem, beidzot ar parkiem, pļavām un mežiem. “Tīrības dienu” ietvaros tiks rīkotas dažādas aktivitātes, kurās iesaistīties varēs ikviens, kam rūp tīra un sakopta vide.

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem. Tāpat akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi, kopīgiem spēkiem iztīrot Latviju un parādot savu mīlestību pret to.

„Jau šobrīd, kad lēnām nokūst sniegs, redzam tik daudz piemēslotu vietu – samestas pudeles, izsmēķi un cita veida atkritumi. Mums ir jāiestājas par tīru Latviju un jāpieliek roka tam, lai valsts, kurā dzīvojam, būtu tīra un priecētu ne tikai mūs pašus, bet arī tūristus,” atzīst “Tīrības dienu” organizatoru pārstāve Linda Osīte.

Birojs „Tīrības dienas” vēršas arī pie uzņēmumiem, kas apzinās sevi kā neatņemamu Latvijas valsts sastāvdaļu, kuriem rūp Latvijas liktenis, kas vēlas līdzdarboties vietējās vides sakopšanā un saglabāšanā, piesakoties par informatīvajiem un finansiāliem atbalstītājiem un aicinot sabiedrību padarīt Latviju tīrāku un labāku.

“Tīrības dienu” norises laikā tiks apzinātas Latvijas nesakoptākās vietas, organizējot tīrības komandas uz konkrētajiem punktiem, tās savedot kārtībā. Lai rādītu piemēru, liela uzmanība “Tīrības dienu” ietvaros tiks veltīta labo piemēru – sakoptāko māju, biroju un pagalmu – izcelšanai, tādējādi vēlreiz pierādot, ka mēs varam, ja tikai labi gribam. Tāpat tiks organizēti dažādi konkursi par aktīvāko tīrības inspektoru, čaklāko uzņēmumu – tīrības komandu un labāko padomu, kā ieviest tīrību ikvienā dzīves sfēra.

“Kļūstot par “Tīrības dienu” atbalstītāju, dalībnieki iegūst ne tikai pozitīvas emocijas un pateicību, bet arī plašu publicitāti medijos, iespēju piedalīties TD publiskajos pasākumos, stāstīt par savu uzņēmumu, uzlabot tā tēlu un reklamēt medijos,” turpina “Tīrības dienas” organizatore.

Uzņēmumi aicināti izskatīt savas iespējas “Tīrības dienu” atbalstītāja sertifikāta iegādē. Uzņēmumiem ir pieejami trīs dažādi sertifikāti – bronzas (100 Ls apmērā), sudraba (250 Ls apmērā) un zelta (500 Ls apmērā) sertifikāts, tādējādi dodot iespēju sniegt atbalstu arī mazākā apmēra, tajā paša laikā piedaloties mūsu valsts kopīgā sakopšanā un parādot savu sociālo atbildību.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: [email protected], tālrunis 223 459 61. Vairāk informācijas par “Tīrības dienu” aktivitātēm: www.tiribasdienas.lv.

coloring.cool